Działka na sprzedaż bez pośredników Konradów
200 000 zł
153 zł/m²
1 308 m²
Konradów
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka w Konradów gm. Lądek-Zdrój.
Działka nr 020808_5.0003.292/10 o pow. 1308m2. Można sprawdzić na: geoportal-krajowy.pl.
Pięknie położona na zboczu góry. Wokół las, przed działką strumień i utwardzona droga. Zaraz przy działce źródło wody pitnej.
W pobliżu wyjście na szlaki turystyczne oraz dawne sztolnie.
W sąsiedztwie kilka nowych domów, ośrodek wypoczynkowy.
-
Konradów, gmina Lądek-Zdrój, powiat kłodzki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 308 m²
-
Dojazd utwardzony
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości