Działka na sprzedaż bez pośredników Faszcze
80 000 zł
151 zł/m²
530 m²
Faszcze
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka z WZ. Na działce znajduje się stary dom, raczej do rozbiórki.
Świetna lokalizacja: 10 km do Zambrowa oraz 10 km do Wysokiego Mazowiecka.
Na działce znajduje się przyłącze wody.
Mogę zamienić się za działkę bliżej Łap.
Więcej informacji pod numerem telefonu:
-
Faszcze, gmina Kulesze Kościelne, powiat wysokomazowiecki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 530 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
16000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
16000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości