Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Lubań Grywałd

Działka budowlana Grywałd, ul. Lubań. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Grywałd ul. Lubań

300 000
328 zł/m²
914
Grywałd, Lubań - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 9,14 ara, położona w miejscowości Grywałd. Nieruchomość z widokiem na Pieniny.
Działka znajduje się w pobliżu lasu oraz potoku, co czyni ją idealnym miejscem dla osób ceniących ciszę i naturę. Dodatkowym atutem jest dobry dojazd do działki.
Dostępne media:
możliwość podłączenia do sieci kanalizacyjnej, wodociągu,
prąd w bliskiej odległości. Sprzedaż bez pośredników. Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki na żywo. Cena 300000 zł
Nr kontaktowy [numer]

  • ul. Lubań, Grywałd, gmina Krościenko nad Dunajcem, powiat nowotarski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 914 m²  
  • Numer ewidencyjny działki 385/1
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda nieprzyłączona, kanalizacja, prąd nieprzyłączony, gaz nieprzyłączony
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
60000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat