Działka na sprzedaż bez pośredników
Malawa  

Działka budowlana Malawa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Malawa

250 000
192 zł/m²
1 300
Malawa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Do sprzedania działka widokowa z wydanymi warunkami zabudowy, położona w miejscowości Malawa, 400 m od wzgórza Marii Magdaleny.

Działka położona przy drodze asfaltowej.
Prąd (transformator) po drugiej stronie drogi.
Wodociąg w trakcie wykonania.

Stary numer działki to 2835/2, nowy numer 2835/8 (działka czeka na uprawomocnienie podziału).

Cena: 250 tys. zł za 13 ar.

  • Malawa, gmina Krasne, powiat rzeszowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 300 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
50000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat