Działka na sprzedaż bez pośredników Roszczep
6 650 000 zł
250 zł/m²
26 600 m²
Roszczep
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 199 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
SPRZEDAM BEZPOŚREDNIO DZIAŁKI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 26 600 m2.
CZĘŚĆ OBSZARU ZNAJDUJE SIĘ POD OBOWIĄZUJĄCYM MIEJSCOWYM PLANEM ZAGOSPODAROWANIA Z PRZEZNACZENIEM POD MIESZKALNICTWO JEDNORODZINNE.
NA POZOSTAŁĄ CZĘŚĆ DZIAŁEK ZOSTAŁA WYDANA PRAWOMOCNA DECYZJA O WARUNKACH ZABUDOWY DLA INWESTYCJI POLEGAJĄCEJ NA BUDOWIE OSIEDLA DOMÓW JEDNORODZINNYCH, NA KILKANAŚCIE BUDYNKÓW MIESZKALNYCH JEDNORODZINNYCH.
W CENIE PRZEPISANIE NA KUPUJĄCEGO WYŻEJ WYMIENIONEJ DECYZJI.
-
Roszczep, gmina Klembów, powiat wołomiński
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2,66 ha (26 600 m²)
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
1330000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
1330000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości