Działka na sprzedaż bez pośredników Rudzica
720 000 zł
114 zł/m²
6 300 m²
Rudzica
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Rudzica-działka budowlana z pozwoleniem na budowę trzech domów o powierzchni 6300 m. Dostępne media prąd, woda miejska, gaz, brak kanalizacji. Ogrodzona z domkiem rekreacyjnym. Dostęp do drogi publicznej.
-
Rudzica, gmina Jasienica, powiat bielski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 6 300 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
144000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
144000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości