Działka na sprzedaż bez pośredników Grodziec
155 000 zł
154 zł/m²
1 009 m²
Grodziec
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 4 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Do sprzedaży widokowa działka budowlana o powierzchni 1009 mkw w Grodźcu k / Jasienicy i Bielska - Białej, w otulinie Parku Krajobrazowego, sąsiedztwo lasu, pełne nasłonecznienie. Działka bardzo ładnie położona, prostokątna, lekko nachylona. Teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Gaz i prąd w granicy. Na załączonych zdjęciach działka nr 177/12.
-
Grodziec, gmina Jasienica, powiat bielski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 009 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
31000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
31000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości