Działka na sprzedaż bez pośredników Inowrocław ul. Stefana Knasta
264 000 zł
400 zł/m²
660 m²
Inowrocław, Stefana Knasta
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 7 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Działka ogrodzona z trzech stron. Droga z kostki oraz podjazd.
Działka budowlana 660 m2.
Inowrocław, ul. Knasta.
-
ul. Stefana Knasta, Inowrocław, powiat inowrocławski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 660 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
53000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości