Działka na sprzedaż bez pośredników
Siemiany  

NOWA OFERTA
Działka budowlana Siemiany. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Siemiany

380 000
189 zł/m²
2 010
Siemiany - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż działka o łącznej powierzchni 2010 m², położona w miejscowości Siemiany (gmina Iława) - jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji wypoczynkowych w regionie, w pobliżu Jezioraka.

Nieruchomość składa się z dwóch działek ewidencyjnych, sprzedawanych jako całość. Taki układ daje większą przestrzeń i elastyczność zagospodarowania - zarówno pod dom jednorodzinny, jak i zabudowę rekreacyjną.

Atuty nieruchomości:
* powierzchnia 2010 m² - komfortowa wielkość pod zabudowę i ogród
* dostęp do mediów
* spokojna, zielona okolica
* bliskość jeziora Jeziorak
* dobra baza pod dom całoroczny lub letniskowy

Siemiany to miejscowość znana z walorów turystycznych, ciszy oraz bliskości natury, a jednocześnie z dogodnym dojazdem do Iławy i pełnej infrastruktury miejskiej.

Oferta idealna zarówno dla osób szukających miejsca do życia, jak i inwestorów planujących wynajem sezonowy.

Cena: 380 000 zł do negocjacji

  • Siemiany, gmina Iława, powiat iławski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2 010 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Media woda, kanalizacja, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
76000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat