Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Chabrowa Opypy

Działka budowlana Opypy, ul. Chabrowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Opypy ul. Chabrowa

395 000
422 zł/m²
936
Opypy, Chabrowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 11 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 936 m², położona w miejscowości Opypy, przy ulicy Chabrowej, w spokojnej i rozwijającej się okolicy z zabudową jednorodzinną.

Działka ma regularny kształt, jest płaska i sucha, idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Nieruchomość objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, przewidującym zabudowę mieszkaniową jednorodzinną.

Wszystkie media w drodze
Media:
prąd – w drodze
woda – w drodze
kanalizacja – w drodze
gaz – w drodze
Możliwość wprowadzenia mediów na działkę.
Działka ogrodzona ogrodzeniem panelowym.
Dojazd do działki zapewnia droga gminna. Ulica Chabrowa to cicha i kameralna lokalizacja, idealna dla osób szukających spokoju, a jednocześnie z szybkim dojazdem do Grodziska Mazowieckiego oraz Warszawy.

Cena: 422 zł/m²
Cena całkowita: 395 400 zł

Działka z uregulowanym stanem prawnym, bez obciążeń, gotowa do sprzedaży. Istnieje możliwość sprzedaży działki z pozwoleniem na budowę.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

  • ul. Chabrowa, Opypy, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 936 m²  
  • Numer ewidencyjny działki 51/6
  • Wymiary Długość: 54 m, szerokość: 17 m
  • Ogrodzenie inne
  • Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
79000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat