Działka na sprzedaż
Kady  

Działka budowlana Kady. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż Kady

720 000
450 zł/m²
1 600
Kady - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Bardzo kształtna, idealnie nadająca się do zabudowy jednorodzinnej działka z prywatnyl lasem. Teren objęty MPZP.

Prąd w drodze. Do wglądu badania ETR potwierdzające wodę pod studnię głębinową na głębokości pozwalającej czerpać wodę za darmo, geologiczne badania gruntu z ekspertyzą wymagane od 2021 r. do Pozwolenia na Budowę i inne potrzebne dokumenty.

Wkrótce też ma nastąpić w okolicy rozbudowa wodociągu i kanalizacji.

Dużym atutem tej lokalizacji jest bliskość stacji WKD Brzózki (ok 400m).

Wygodny dojazd do Warszawy A2, S8 lub trasą 719.

W pobliżu przedszkola, szkoły, żłobek, sklepy.

Polecam i zapraszam!

OGÓLNE WARUNKI:
Cena: 720000 PLN; Powierzchnia działki: 1600; Powierzchnia działki - jednostka: m2; Cena za m2: 450 PLN; Przeznaczenie działki: Budowlana;

MEDIA:
Prąd: W drodze;

OTOCZENIE:
Widok na: Las; Typ ulicy/drogi: Utwardzona; Dostępne w okolicy: Przedszkole, Hala sportowa, Żłobek; Komunikacja: Autobus, Kolejka podmiejska, Kolej;

Zapraszamy do kontaktu w godzinach:

Poniedziałek - Piątek 9.00 - 20, Sobota 9.00 - 15.00
TYSIĄCE AKTUALNYCH OFERT Z TWOJEJ OKOLICY !
-----------------------------

BEZPŁATNIE pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup nieruchomości.

Świadczymy dodatkowe usługi (szczegóły na naszej stronie [www]):
- profesjonalna sesja zdjęciowa
- filmy i zdjęcia z drona
- home staging
- pomoc prawna
- kredyty

ZADZWOŃ JUŻ TERAZ, jesteśmy do Twojej dyspozycji !

W serwisie [www] znajdziesz znacznie więcej ofert ! Wejdź już teraz! [www]

  • Kady, gmina Grodzisk Mazowiecki, powiat grodziski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 600 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
144000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat