Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Ludowa Gorzów Wielkopolski Zieleniec

Działka budowlana Gorzów Wielkopolski Zieleniec, ul. Ludowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Gorzów Wielkopolski Zieleniec ul. Ludowa

120 000
93 zł/m²
1 289
Gorzów Wielkopolski Zieleniec, Ludowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 3 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlana o powierzchni 13a (0.1289 ha)

Działka znajduje się na terenie Gorzowa Wlkp., przy ulicy Ludowej obręb ZIELENIEC.

Udział w dwóch drogach(działka narożnikowa)

Brak przyłączy

Cena 120 000 zł DO NEGOCJACJI.

Nie odpisuję na SMS-y!

  • ul. Ludowa, Gorzów Wielkopolski Zieleniec  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 289 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
24000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat