Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Polna Cendrowice

Działka budowlana Cendrowice, ul. Polna. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Cendrowice ul. Polna

210 000
244 zł/m²
860
Cendrowice, Polna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam działkę budowlaną - atrakcyjna lokalizacja!

Na sprzedaż działka budowlana, położona w spokojnej i zielonej okolicy w miejscowości Cendrowice/Sobików, gmina Góra Kalwaria.

- Przeznaczenie: działka budowlana
- Dojazd: droga utwardzona
- Kształt działki: prostokątna - idealna pod budowę domu

W najbliższej okolicy (do 1 km) znajduje się szkoła/przedszkole, przychodnia zdrowia, sklepy spożywcze, pizzeria.

Lokalizacja zapewnia przystanek autobusowy z połączeniami do Piaseczna i Góry Kalwarii. Bezpośredni dojazd do Warszawy zapewnia stacja PKP oddalona około 3 km od działki.

Okolica jest cicha i spokojna, otoczona pięknymi lasami. Idealna propozycja dla osób marzących o własnym domu w spokojnym miejscu.

Cena: 210 000 zł

• ul. Polna, Cendrowice, gmina Góra Kalwaria, powiat piaseczyński  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 860 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie bez ogrodzenia
  • Media prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana 5 dni temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
42000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat