Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Frezji Gliwice Wilcze Gardło

NOWA OFERTA
Działka budowlana Gliwice Wilcze Gardło, ul. Frezji. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Gliwice Wilcze Gardło ul. Frezji

536 210
430 zł/m²
1 247
Gliwice Wilcze Gardło, Frezji - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

DZIAŁKI BUDOWLANE NA SPRZEDAŻ
GLIWICE - WILCZE GARDŁO - UL. FREZJI

Na sprzedaż dwie atrakcyjne działki budowlane, położone w jednej z najbardziej cenionych i prestiżowych dzielnic Gliwic - Wilczym Gardle, przy ul. Frezji.
Działki posiadają regularny i bardzo ustawny kształt o wymiarach około 20 m x 63 m, co daje szerokie możliwości zabudowy, zarówno pod dom jednorodzinny, jak i zabudowę bliźniaczą.

Parametry działek:
• działka nr 271 - powierzchnia 1247 m² - Cena: 536 210 zł brutto
• działka nr 272 - powierzchnia 1242 m² - Cena: 534 060 zł brutto

Cena: 430 zł brutto/m²

Istnieje możliwość zakupu jednej lub obu działek.
Zgodnie z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, teren przeznaczony jest pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną wolnostojącą oraz bliźniaczą.

Najważniejsze atuty nieruchomości:
• prestiżowa lokalizacja
• spokojna i zielona okolica
• kameralna zabudowa jednorodzinna
• regularny kształt działek
• dojazd drogą asfaltową
• media w drodze
• bardzo dobre warunki pod budowę domu lub inwestycję

Dodatkowe informacje:
• uregulowany stan prawny
• brak prawa pierwokupu miasta
• sprzedaż bezpośrednio od właściciela - bez pośredników

Kontakt:
Krystian Leboch

Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu cywilnego. Opis został sporządzony na podstawie dostępnych dokumentów i może podlegać aktualizacji.

  • ul. Frezji, Gliwice Wilcze Gardło  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 247 m²  
  • Wymiary Wymiary działki: 20 m x 63 m
  • Dojazd asfalt
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
107000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat