Działka na sprzedaż bez pośredników Dobroszyce ul. Stawowa
340 000 zł
339 zł/m²
1 004 m²
Dobroszyce, Stawowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1004 m² w bardzo atrakcyjnej lokalizacji z
widokiem na stawy. Działka ma wymiary 48/25 m kształt nieregularny, posiada dostęp do
drogi publicznej asfaltowej w której znajdują
się sieci uzbrojenia terenu: prąd, woda, gaz,
kanalizacja.
Nieruchomość posiada warunki zabudowy.
Działka to doskonała propozycja dla osób szukających spokoju, a jednocześnie bliskości do usług: sklepy, przychodnia, szkoła.
-
ul. Stawowa, Dobroszyce, powiat oleśnicki
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 004 m²
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie bez ogrodzenia
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
68000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Działki – popularne miejscowości