Działka na sprzedaż bez pośredników Czerwonka Szlachecka
95 000 zł
53 zł/m²
1 805 m²
Czerwonka Szlachecka
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 2 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Posiadam na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1805 m2, położoną w miejscowości Czerwonka Szlachecka (powiat makowski). Działka w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego posiada przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną (MNU).
Działka znajduję się w spokojnej zielonej okolicy.
Dojazd do działki drogą prywatną o szerokości 10 metrów.
W odległości około 1,1 km znajduje się market Dino, szkoła podstawowa - 1,4 km, urząd gminy - 1,3 km.
Zapraszam do kontaktu !
telefon : [numer]
-
Czerwonka Szlachecka, gmina Czerwonka, powiat makowski
-
Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1 805 m²
-
Numer ewidencyjny działki 159/2
-
Wymiary Długość: 45 m, szerokość: 40 m
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
19000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Działki – popularne miejscowości