Działka na sprzedaż bez pośredników
ul. Żwirowa Brwinów

NOWA OFERTA
Działka budowlana Brwinów, ul. Żwirowa. Zdjęcie 1

Działka na sprzedaż bez pośredników Brwinów ul. Żwirowa

850 000
944 zł/m²
900
Brwinów, Żwirowa - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 25 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Działka budowlana 900 m² - Brwinów - media - świetna lokalizacja.

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m², położona w Brwinowie, w spokojnej i atrakcyjnej okolicy domów jednorodzinnych.

Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego. Bardzo dobra lokalizacja - szybki dojazd do Warszawy. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoła, przedszkole oraz komunikacja.

Dodatkowym atutem jest bliskość centrów handlowych - Galerii Brwinów oraz Galerii Podkowa, co zapewnia wygodny dostęp do sklepów i usług.

Media:
prąd na działce,
własna studnia,
szambo,
pozostałe media w ulicy.

Teren płaski, ustawny i dobrze nasłoneczniony.

Spokojna okolica oraz rozwijająca się infrastruktura sprawiają, że jest to idealne miejsce zarówno do zamieszkania, jak i inwestycji.

Cena: 850 000 zł.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia działki.

  • ul. Żwirowa, Brwinów, powiat pruszkowski  
  • Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 900 m²  
  • Media woda, szambo
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
170000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat