Janiszew Pieńki Kapturskie
ul. Dębowa
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 3 pokoje Janiszew Pieńki Kapturskie, ul. Dębowa
Cena
1 250 000
Powierzchnia
103
Cena za m²
12 136
Pow. działki
1060
Rok budowy
2022
Janiszew Pieńki Kapturskie · 1 250 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 3 pokoje Janiszew Pieńki Kapturskie, ul. Dębowa. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 3 pokoje Janiszew Pieńki Kapturskie, ul. Dębowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 37 500 zł na prowizji pośrednika!

Na sprzedaż dom jednorodzinny o powierzchni użytkowej 103 m2, parter 60m2, poddasze 43m2.
Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym, WC i pokój zaaranżowany jako pomieszczenie gospodarcze, w którym znajduje się zlew, pralka, zmiękczacz wody, szafa i zabudowa na zlewem. Osobny podlicznik wody ogrodowej,woda i kanalizacja z sieci gminnej. W wiatrołapie zabudowa i szafa z lustrami
Na piętro prowadzą dębowe schody, gdzie znajdują się dwa pokoje,łazienka, sypialnia z garderobą i balkonem.Na parterze ogrzewanie podłogowe,piec gazowy dwufunkcyjny firmy Buderus. Dom znajduje się na działce o powierzchni 1060m2 o wymiarach 14,5x72,5 ogrodzonej panelami. Front murowany z pustaka betonowego,uzupełniony przęsłami metalowymi, bramą i furtką malowane proszkowo. Podwórko zagospodarowane, ułożona kostka, duży taras 30m2 liczne nasadzenia drzew i krzewów. Za domem znajduję się budynek gospodarczy o powierzchni całkowitej 27m2 wolnostojący z wiatą. Dom i budynek gospodarczy ocieplony, wykonana struktura, pokryte blachodachówką. Wjazd na posesję z utwardzonej drogi gminnej. W domu doprowadzony światłowód firmy Play. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy linii 26 i 102.W odległości 1400m stacja benzynowa Amica i McDonald's(skrzyżowanie Kielecka/Wernera).

  • ul. Dębowa, Janiszew Pieńki Kapturskie, gmina Zakrzew, powiat radomski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 103 m², 3 pokoje, wybudowany w 2022 roku
  • Działka 1060 m²
  • Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do zamieszkania, z aneksem kuchennym
  • Taras, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: pustak, dach: blachodachówka, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Wyposażenie: internet, kuchenka, lodówka, piekarnik, pralka, zmywarka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.