Dom na sprzedaż bez pośredników Wałcz Raduń ul. Ogniowa
855 000 zł
5 344 zł/m²
160 m²
6 pok.
Wałcz Raduń, Ogniowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 25 700 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dom do sprzedania na Ul. Ogniowej. Stan do zamieszkania. Posiada on 6 pokoi, oddzielną kuchnię, 2 łazienki, balkon i ogromny taras. Duża piwnica z pomieszczeniami. Na ogrodzie liczne, roślinne, obsadzenia oraz garaż wolnostojący z podjazdem.
Zapraszam do kontaktu
[numer]
-
ul. Ogniowa, Wałcz Raduń, powiat wałecki
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 160 m², 6 pokoi wybudowany w 1985 roku
-
Działka 800 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
171000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
171000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości