Dom na sprzedaż bez pośredników Tychy Żwaków Runowa
1 200 000 zł
5 466 zł/m²
219 m²
6 pok.
Tychy Żwaków, Runowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 36 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dom szeregowy, dostępny natychmiast, księga wieczysta, 6 pokoi (z możliwością przerobienia na 7 pokoi) 2 kuchnie, 2 łazienki, piwnica, garaż. 169,20 m2 - powyżej 2,20 m. 15 m2- poniżej 2,20 m. Garaż 35,32 m2. Działka 380 m2. Dom do remontu. W okolicy: szkoła, piekarnia, apteka, sklepy. Dojazd do domu drogą asfaltową. Łazienki i kuchnie z oknami.
-
Runowa, Tychy Żwaków
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 219,52 m², 6 pokoi wybudowany w 1996 roku
-
Działka 380 m²
-
Budynek z poddaszem użytkowym, w stanie do remontu, z osobną kuchnią
-
Balkon, piwnica, garaż na 2 samochody
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
240000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości