Dom na sprzedaż bez pośredników
Licheń  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Licheń. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Licheń

360 000
3 988 zł/m²
90
Licheń - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

DOM W TRAKCIE BUDOWY + 2 DZIAŁKI - 90,27 m² | ok. 1000 m² | Licheń

Cena 360 000zł (do negocjacji)

Licheń

Dostępny od zaraz

Na sprzedaż dom jednorodzinny w trakcie budowy wraz z dwiema działkami o łącznej powierzchni ok. 1000 m².

NIERUCHOMOŚĆ:
powierzchnia użytkowa domu: ok. 100 m²
budynek parterowy
możliwość adaptacji poddasza w przyszłości
dach dwuspadowy, płaski, pokryty blachodachówką
w trakcie montażu stolarki zewnętrznej (możliwa zmiana ceny)
DZIAŁKA I OGRÓD:
2 działki o łącznej powierzchni ok. 1000 m²
część zagospodarowana jako ogród ze strefą relaksu
liczne nasadzenia: krzewy, rośliny, trawy i kwiaty
spokojna, zielona przestrzeń do wypoczynku
DOJAZD:
bezpośredni dostęp do drogi gminnej

Nieruchomość z dużym potencjałem – idealna do wykończenia według własnej wizji.

Zapraszam do kontaktu i obejrzenia!

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Licheń, gmina Strzelce Krajeńskie, powiat strzelecko-drezdenecki  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 90,27 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 000 m²  
  • Dach blachodachówka
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
72000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat