Dom na sprzedaż bez pośredników
Bereżnica Wyżna  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Bereżnica Wyżna. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Bereżnica Wyżna

645 000
5 375 zł/m²
120
Bereżnica Wyżna - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 19 400 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż dom o powierzchni ok. 120 m², w którym rozpoczęto remont, położony w spokojnej i urokliwej miejscowości w sercu Bieszczad.

Na działce znajduje się również murowany budynek gospodarczy (dawna stajnia ze stodołą), który daje szerokie możliwości adaptacji, idealny pod działalność, agroturystykę lub dodatkową przestrzeń mieszkalną.

Nieruchomość stanowi doskonałe miejsce do odkrywania najpiękniejszych zakątków Bieszczad. W niedalekiej odległości znajdują się takie miejscowości jak Polańczyk oraz Solina, oferujące dostęp do Jeziora Solińskiego, licznych szlaków górskich i atrakcji turystycznych.

Dodatkowym atutem jest dogodny rozjazd na końcu miejscowości w kierunku Baligrodu oraz Wołkowyi, co zapewnia wygodny dojazd do innych części regionu.

Okolica wyróżnia się ciszą, prywatnością oraz bezpośrednim dostępem do tras spacerowych i kontaktu z naturą.

Działka: 14 ar

Wykonane prace i udogodnienia w domu:
- nowe okna PCV (kolor antracyt)
- nowy dach pokryty blachodachówką
- taras z zadaszeniem
- poddasze do własnej aranżacji
- wymurowana nowa kuchnia kaflowa
- media: prąd, woda, kanalizacja

Dodatkowo posiadamy wykonaną przez architekta wizualizację 3D domu, którą możemy udostępnić zainteresowanym.

Cena: 645 000 zł

  • Bereżnica Wyżna, gmina Solina, powiat leski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 120 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 1 400 m²  
  • Taras  
  • Dach blachodachówka
  • Okna plastikowe
  • Media kanalizacja
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
129000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat