Dom na sprzedaż bez pośredników
Skoczów  

NOWA OFERTA
dom letniskowy Skoczów. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Skoczów

199 700
4 993 zł/m²
40
Skoczów - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Oddam dzierżawę działki R.O.D. (Rodzinne Ogrody Działkowe).
Działka zmeliorowana i w granicach obsadzona tujami.
Działka zabudowana całorocznym altaną / domkiem.
Sprzedaż domku: cena 150 700,00 zł.
Łączna cena za całość (przeniesienie praw do dzierżawy i sprzedaż notarialna domku): 199 700,00 zł.
Szczegóły i więcej zdjęć domku w dziale "Domy Skoczów".

  • Skoczów, powiat cieszyński  
  • Na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni 40 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 390 m²  
  • Dojazd asfalt
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
40000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat