Dom na sprzedaż bez pośredników Święta Katarzyna ul. Cicha
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 37 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nowy Duży Dom w Świętej Katarzynie - Pod Klucz
Sprzedaż Prywatna!
Do Pośredników: Jeśli chodzi o współpracę, to z góry dziękujemy.
TARGOWANIE MILE WIDZIANE
Gmina dopiero, co skończyła asfaltować ulice dochodzącą do ulicy Cichej (nieruchomość leży przy ulicy Cichej). Zostało im może ze 100 metrów.
Nowy dom w zabudowie szeregowej, ale usytuowany na końcu szeregu, tak, że funkcjonalnie jak Bliźniak. Klucze zostały przekazane do rąk właściciela/inwestora pod koniec Maja 2024, i do tej pory trwały prace wykończeniowe. Jeszcze nikt w tym domu nie mieszkał, tak, że wszystko jest nowiusieńkie. Dom był wykańczany jakościowo jak dla siebie, bo taki był zamiar. Tylko zmiana w właścicieli życiu prywatnym skutkowała decyzją sprzedaży tego mieszkania.
Dom usytuowany jest niecałe 5km od granic Wrocławia i 14 km od Wrocławskiego rynku. Święta Katarzyna dobrze skomunikowana jest z Wrocławiem poprzez pociąg, którym w 10 minut dostaniesz się na Wrocław Główny, jak i autobusami. W Świętej Katarzynie są Biedronka, Dino i inne lokale/sklepy usługowe, a Siechnice, które graniczą ze Świętą Katarzyną, i w których znajdziesz wszystkie potrzebne sklepy i inne usługi, są oddalone o 5 minut samochodem.
Mieszkanie ma następujące atuty:
- Gotowy do wprowadzenia od zaraz
- Lokalizacja w Świętej Katarzynie nigdy nie była zalana powodziami, czego nie można powiedzieć o sąsiadujących Siechnicach
- Duży ogrodzony ogród z wkopanym zbiornikiem na deszczówkę, do własnej aranżacji. Pojemność zbiornika to 5 m3, a powierzchnia ogródka 77,85 m2
- Rolety antywłamaniowe we wszystkich oknach i drzwiach (oprócz drzwi frontowych)
- Klimatyzacja we wszystkich pokojach
- Moskitiery we wszystkich oknach i drzwiach (oprócz drzwi frontowych)
- Roletki dzień/noc we wszystkich oknach i drzwiach (oprócz drzwi frontowych)
- Ogrzewanie podłogowe w całym domu
- Duży taras przy antresoli (antresola to w tym przypadku nic innego niż drugie piętro składające się z garderoby, łazienki i pokoju. Całość ma około 26 m2)
- Duży zlew w pomieszczeniu gospodarczym
- Dwa miejsca parkingowe, a dla mniejszych aut, to nawet 3
- Okna z potrójnymi szybami
- W cenie jest następujące wyposażenie AGD (płyta grzewcza, piekarnik, mikrofalówka, maszyna do mycia naczyń)
- Także w cenie: meblościanka w salonie i wszędzie szafy (włącznie z garderobą)
- Do negocjacji: duży narożnik w salonie, łóżko w dużej sypialni, duży półtapczan z sofą w antresoli, uzdatniacz/zmiękczacz wody, filtr odwróconej osmozy pod zlewozmywakiem w kuchni, do którego można także podłączyć kostkarkę lodu w lodówce
- Trzy WC/łazienki
-
ul. Cicha, Święta Katarzyna, gmina Siechnice, powiat wrocławski
-
Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 134,07 m², 5 pokoi wybudowany w 2024 roku
-
Działka 199 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Taras, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Dach papa
-
Okna plastikowe
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Wyposażenie klimatyzacja, mikrofalówka, piekarnik
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad tydzień temu i zaktualizowana 3 dni temu
250000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż