Dom na sprzedaż bez pośredników Łacha
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 15 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom o powierzchni całkowitej 105,3 m², w tym 52,5 m² powierzchni mieszkalnej, położony na działce o powierzchni 865 m², w miejscowości Łacha, gmina Serock.
Nieruchomość usytuowana jest w wyjątkowo spokojnym i zielonym otoczeniu, wśród licznych dorosłych drzew i starodrzewia, które nadają działce naturalny, rekreacyjny charakter oraz zapewniają prywatność.
Dom posiada klasyczną, solidną bryłę oraz podpiwniczenie, co zwiększa jego funkcjonalność i potencjał aranżacyjny. Dodatkowym atutem jest przestronny, zadaszony taras, idealny jako strefa wypoczynku z widokiem na ogród i zieleń działki. Wnętrze domu posiada drewniany sufit, który podczas modernizacji daje możliwość podwyższenia pomieszczeń i uzyskania bardziej przestronnych, jasnych wnętrz. Dodatkowa powierzchnia użytkowa umożliwia elastyczną adaptację zgodnie z indywidualnymi potrzebami.
Działka jest przestronna, dobrze nasłoneczniona i zachowuje naturalny układ zieleni. Liczne drzewa liściaste i iglaste tworzą wyjątkowy klimat miejsca oraz sprzyjają wypoczynkowi przez cały rok. W pobliskim Serocku pełna infrastruktura miejska - sklepy i dyskonty spożywcze, budowlane, ogrodnicze. Szkoły ,przedszkola, żłobek i przychodnie.
Lokalizacja stanowi jeden z największych atutów nieruchomości. Dojście do rzeki Narew zajmuje ok 5 minut. Zalew Zegrzyński zapewnia dostęp do terenów rekreacyjnych, spacerowych i sportów wodnych. Jednocześnie miejscowość Łacha oferuje ciszę, kameralną zabudowę jednorodzinną oraz szybki dojazd do Serocka i dogodną komunikację z Warszawą.
To propozycja idealna dla osób poszukujących domu z potencjałem, w otoczeniu natury, w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w rejonie Zalewu Zegrzyńskiego.
Zapraszamy do kontaktu oraz na prezentację nieruchomości.
-
Łacha, gmina Serock, powiat legionowski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 105 m², 3 pokoje wybudowany w 1980 roku
-
Działka 865 m², długość działki: 8 m, szerokość działki: 8 m
-
Budynek z poddaszem, w stanie do remontu, z osobną kuchnią
-
Taras, garaż
-
Materiał budowy cegła
-
Dach blacha
-
Okna drewniane
-
Dojazd polny
-
Ogrodzenie siatka
-
Media woda, szambo, prąd
-
Wyposażenie klimatyzacja, kuchenka, lodówka, telewizor
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
100000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż