Dom na sprzedaż
Biała Rzeszów

dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 1
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 2
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 3
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 4
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 5
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 6
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 7
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 8
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 9
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 10
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 11
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 12
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 13
dom wolnostojący Rzeszów Biała. Zdjęcie 14

Dom na sprzedaż Rzeszów Biała

649 000
4 160 zł/m²
156
Rzeszów Biała - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży zabudowaną działkę znajdującą się na Os. Biała w Rzeszowie.
Prezentowana nieruchomość stanowi działkę o powierzchni łącznej 29,31 ar.
DZIAŁKA
- klasa gruntu RIIIa - orne, Br/PsIII - , PsIII - pastwiska
- komunikacja: przylega do drogi gminnej utwardzonej
- położenie działki na terenie płaskim, okolicy zabudowa luźna mieszkaniowa jedno rodzinna i dwulokalowa.
- uzbrojenie - energia elektryczna
- studnia głębinowa i szambo
- zabudowana 2 budynkami mieszkalnymi do remontu
- szerokość około 52 m, długość około 75 m
- liczne zadrzewienia i nasadzenia
- starodawna piwniczka
- w pobliżu Strugu ( wykonana nowa inwestycja - wałów przeciwpowodziowych)
DOM 1
- powierzchnia zabudowy ( po fundamencie) 53 mkw
- parterowy
- do remontu lub wyburzenia
DOM 2:
- powierzchnia zabudowy ( po fundamencie ) 103 mkw
- parter - wysokość pomieszczeń 210 m - kuchnia, 2 pokoje, łazienka, kotłownia, hall
- piętro - 3 pokoje, składzik, łazienka
- okna plastikowe
- w oknach rolety zewnętrzne
- Ogrzewanie z pieca na węgiel
Cena : 649 000 zł do negocjacji
Nie czekaj i umów się na prezentację.
Opiekun oferty:
Karolina Leś
tel. [numer]
licencja Pośrednika nr 22954

::

  • Rzeszów Biała  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 156 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 2 931 m²  
  • Dojazd utwardzony
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
130000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat