Ogłoszenie usunięte

Dom na sprzedaż bez pośredników
Głowińsk  

dom wolnostojący, 5 pokoi Głowińsk. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Głowińsk

-
-
360
5 pok.
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz prowizję. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Na sprzedaż nowoczesny dom z pięknym widokiem, położony na obrzeżach miasta.

Dom znajduje się na spokojnym, kameralnym osiedlu domów jednorodzinnych, z dala od zgiełku i hałasu.

Budynek wybudowany w 2023 roku przy użyciu materiałów bardzo dobrej jakości:
- ściany z pustaków Suporex,
- ocieplony styropianem grafitowym Austotherm grubości 20 cm,
- ocieplenie dachu pianą poliuretanową,
- dach kryty dachówką ceramiczną,
- stolarka okienna VEKA PCV 3-szybowa,
- w strefie dziennej 2 okna przesuwne HS VEKA bez progów w oknach,
- podłoga w salonie zrównana z tarasem, przejście bez żadnego progu.

Pokoje na piętrze są bez skosów, jest wylewany strop do pełnej wysokości oraz jest również docieplony styropianem. Dopiero wykonany dach wraz z dociepleniem.

Dom podzielony funkcjonalnie na trzy strefy.
Parter stanowi strefę dzienną: salon z antresolą, jadalnią i kuchnią (pełne wyposażenie) o łącznej powierzchni około 75 m² dają poczucie przestrzeni. Bardzo duże przeszklenia i przylegający do salonu i kuchni taras o powierzchni 100 m² powodują, że strefa dzienna wydaje się być jeszcze większa. Na parterze ponadto znajduje się wiatrołap, łazienka (w pełni wyposażona), dodatkowy pokój (biuro) oraz garaż dwustanowiskowy 64 m² i pralnia.

Na piętrze znajdują się 3 sypialnie/pokoje (z czego 2 posiadają dodatkowo garderoby) i duża łazienka (pełne wyposażenie) oraz przestronny salon około 60 m².

Pod garażem znajduje się piwnica (z przeznaczeniem na siłownię) oraz pomieszczenie gospodarcze (na pompę ciepła, wodomierz).

Łączna powierzchnia domu wynosi około 240 m² + garaż 60 m² + piwnica 60 m² = 360 m².

Dom wykończony materiałami wysokiej jakości. Dom sprzedawany jest łącznie z wszystkimi meblami, na wyposażeniu znajduje się także robot sprzątający.

- W całym domu znajduje się ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła (Mitsubishi Zubadan 8 kW), bardzo oszczędna.
- Na działce postawiona jest wiata (z miejscem na auta), a na dachu zamontowana jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 10 kW.
- W budynku zastosowano wentylację mechaniczną z odzyskiem ciepła (rekuperację Thessla Green 650 Air Pack).
- W 2024 roku w budynku zamontowano klimatyzację 7,2 kW; jeden klimatyzator skutecznie schładza zarówno parter, jak i piętro.
- Na oknach zamontowane rolety zewnętrzne Grafit.

Duża działka o powierzchni około 24 arów z pięknie zieloną trawą. Przed domem utwardzenie z kostki brukowej (Corfu), przed domem spokojnie może zaparkować 6 samochodów.

Zapraszam do kontaktu.

  • Głowińsk, gmina Rypin, powiat rypiński  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 360 m², 5 pokoi wybudowany w 2023 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 2 350 m²  
  • Budynek w stanie do zamieszkania  
  • Taras, piwnica, garaż  
  • Ogrzewanie pompa ciepła
  • Materiał budowy pustak
  • Dach dachówka
  • Ogrodzenie murowane
  • Media woda, oczyszczalnia przydomowa, prąd
  • Wyposażenie klimatyzacja