Dom na sprzedaż bez pośredników Ruda Śląska Kochłowice
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 43 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
OGŁOSZENIE PRYWATNE - POŚREDNIKOM I BIUROM NIERUCHOMOŚCI DZIĘKUJĘ
Dom, w którym naprawdę chce się żyć… | 102 m² | Kochłowice | działka 730 m² | Legalett | garaż 2-stanowiskowy
Są domy, które się ogląda… i są takie, do których od razu chce się wracać.
Ten jest zdecydowanie jednym z nich.
Na sprzedaż wyjątkowy, w pełni urządzony dom parterowy o powierzchni 102 m2 z poddaszem nie użytkowym o powierzchni 60 m2 do własnej aranżacji, położony w spokojnej, zielonej części Kochłowic w Rudzie Śląskiej. To idealna propozycja dla osób, które szukają gotowego miejsca do życia - bez stresu, remontów i dodatkowych kosztów.
Już od pierwszych chwil uwagę przyciąga zadbana działka o powierzchni 730 m², pełna zieleni, kwiatów i starannie dobranych nasadzeń oraz tarasem o powierzchni 20 m2. To przestrzeń, w której można naprawdę odpocząć - z poranną kawą, w ciszy, z dala od miejskiego zgiełku.
Dom został wybudowany w 2012 roku według projektu "Dom we wrzosach" - znanego z funkcjonalnego i wygodnego układu pomieszczeń. Wnętrze jest w pełni urządzone i gotowe do zamieszkania - wystarczy wnieść walizki.
Dlaczego ten dom jest wyjątkowy?
- komfortowa powierzchnia 102 m² - idealna dla rodziny
- parterowy układ - wygoda na co dzień, bez schodów
- możliwość adaptacji poddasza na dodatkową przestrzeń użytkową
- nowoczesne ogrzewanie gazowe + system Legalett (ciepła podłoga w całym domu)
- pełne wyposażenie - oszczędność czasu i pieniędzy
- system monitoringu i alarm - bezpieczeństwo dla Ciebie i Twoich bliskich
- zadbana, zielona działka 730 m² - prywatna oaza spokoju
Dodatkowa przestrzeń:
Na posesji znajduje się wolnostojący garaż dwustanowiskowy z bramą otwieraną elektrycznie - wygoda i bezpieczeństwo każdego dnia.
Media:
- prąd
- woda
- gaz
- kanalizacja
Stan prawny:
- pełna własność
- księga wieczysta
Lokalizacja:
Kochłowice to jedna z najbardziej cenionych dzielnic Rudy Śląskiej - spokojna, zielona, a jednocześnie dobrze skomunikowana. Idealna dla osób, które chcą mieć wszystko w zasięgu ręki, nie rezygnując z ciszy i prywatności.
To nie jest tylko dom. To miejsce, w którym możesz zacząć nowy rozdział.
Zapraszam do kontaktu i obejrzenia nieruchomości na żywo - zdjęcia nie oddają jej klimatu.
-
Ruda Śląska Kochłowice
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 102 m², 4 pokoje wybudowany w 2012 roku
-
Działka 730 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Taras, garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy keramzyt
-
Dach dachówka
-
Okna plastikowe
-
Ogrodzenie murowane
-
Media woda, kanalizacja, prąd, gaz
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
290000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż