Kędzierówka

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący Kędzierówka
Cena
1 260 000
Powierzchnia
204
Cena za m²
6 176
Pow. działki
1170
Kędzierówka · 1 260 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący Kędzierówka. Zdjęcie 1
dom wolnostojący Kędzierówka. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 37 800 zł na prowizji pośrednika!

Oferuję na sprzedaż dom parterowy z użytkowym poddaszem o powierzchni 204m². Nieruchomość usytuowana jest na dużej działce o powierzchni 1170 m². To idealna propozycja dla rodzin ceniących przestronność i wygodę.

Inwestycja jest przepięknie położona, wśród lasu sosnowego i niskiej zabudowy jednorodzinnej. Ogromnym atutem jest fakt, że życie codzienne może odbywać się na parterze domu, gdyż znajdują się tam 3 sypialnie, w tym jedna z garderobą, dwie łazienki, przestronny salon, kuchnia ze spiżarnią, kotłownia oraz hol i przedsionek, a to rzadkość wśród ofert na rynku nieruchomości w okolicy. Wspaniała alternatywa dla osób, które są zwyczajnie zmęczone ciągłym korzystaniem ze schodów.
Powierzchnia parteru to 131 m2. Jest możliwość zaadaptowania poddasza użytkowego na dwa dodatkowe pokoje, plus łazienka i pomieszczenia techniczne - łącznie poddasze to 71 m2 powierzchni użytkowej. Dom w stanie deweloperskim jest oddawany bez podziałów - jedna przestrzeń poddasza. Do decyzji przyszłego właściciela pozostaje jak tą przestrzeń podzieli.

INWESTYCJA UKOŃCZONA.

Inwestycję wyróżnia :

- wysoki standard użytych materiałów
- funkcjonalny układ i nowoczesna bryła
- atrakcyjne położenie pośród terenów zielonych, a jednocześnie z dobrym dojazdem do szkoły podstawowej w Uwielinach oraz stacji PKP Czachówek
- duże przeszklenia, które wspaniale doświetlają wnętrza naturalnym światłem

Budynek powstaje w technologii tradycyjnej, przy użyciu bardzo dobrej klasy materiałów :

ławy fundamentowe żelbetowe, ściany fundamentowe z bloczków betonowych, izolacja przeciwwilgociowa i termiczna,

ściany zewnętrzne z pustaków ceramicznych 18,8 cm + izolacja pionowa 20 cm styropian grafit, ściany działowe z pustaków ceramicznych - 12 cm,

strop nad parterem i piętrem żelbetowy, schody na piętro (poddasze) żelbetowe,

dach - blacha na rąbek, membrana, panel dachowy nano ultra mat z wygłuszeniem, rynny i rury spustowe metalowe zewnętrzne, wyłaz dachowy w standardzie okna dachowego,

okna PCV Drutex IGLO EDGE - najwyższy model producenta w kolorze od wewnątrz białym, od zewnątrz czarnym, ciepłe ramki, pakiet trzyszybowy,

okno w salonie w systemie HS

drzwi wejściowe i do kotłowni - Wikęd w kolorze czarnym,

elewacja - tynk cienkowarstwowy silikonowy w kolorze białym, styropian grafitowy 20 cm,

parapety zewnętrzne z blachy ocynkowanej w kolorze czarnym,

tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe

posadzki parteru - wylewka 7 cm i styropian 15 cm

Instalacje:

kompletna instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu)

pompa ciepła Haier 10kw powietrzna, kotłownia w cenie

ogrzewanie podłogowe w całym domu

instalacja elektryczna (bez gniazd i opraw)

REKUPERACJA - wentylacja mechaniczna - rozprowadzone kanały bez jednostki centralnej

ujęcie wody od strony ogrodu w dwóch miejscach

gotowa instalacja do światłowodu - wyprowadzona do granic działki

Media miejskie: prąd i wodociąg.
Szambo o pojemności 10 m3

W cenie także: ogrodzenie panelowe oraz brama dwuskrzydłowa bez automatyki, taras wewnętrzny z kostki, opaska wokół budynku z kostki, miejsca postojowe oraz chodnik do drzwi wejściowych wyłożony kostką, teren ogrodu wyrównany i zagospodarowany.

Wykonany drenaż.

Droga przed bramą utwardzona tłuczniem.

Lokalizacja / najbliższe otoczenie:
- w otoczeniu niska zabudowa jednorodzinna
- blisko lasu
- szkoła podstawowa oraz przedszkole w Uwielinach
- stacja PKP Czachówek - 10 minut samochodem.

Dom budowany „jak dla siebie”. Zapraszam do kontaktu.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Kędzierówka, gmina Prażmów, powiat piaseczyński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 204 m²
  • Działka 1170 m²
  • Taras, ogrzewanie pompa ciepła
  • Materiał budowy: pustak, dach: blacha, okna plastikowe
  • Dojazd: utwardzony
  • Media: woda, szambo
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.