Dom na sprzedaż
Baszkówka  

dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 1
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 2
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 3
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 4
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 5
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 6
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 7
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 8
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 9
dom szeregowy, 5 pokoi Baszkówka. Zdjęcie 10

Dom na sprzedaż Baszkówka

1 180 000
7 179 zł/m²
164
5 pok.
Baszkówka - lokalizacja przybliżona

Właściciel powierzył sprzedaż nieruchomości pośrednikowi. Możesz zadzwonić lub napisać do agenta za darmo.

1.180.000 zł / Segment skrajny/ 155,96m2  powierzchni użytkowej / 164,36m2 powierzchni całkowitej / działka 655m2
BASZKÓWKA, gmina Piaseczno, obok Głoskowa i Złotokłosu.

ZAKUP BEZPOŚREDNIO OD DEWELOPERA
Bez PCC,
Bez PROWIZJI
Wszystkie media miejskie; wodociąg, prąd, gaz, kanalizacja
Planowane zakończenie budowy, wiosną 2027 roku.

Zgodnie z dokumentacją jest to ;
Lokal mieszkalny w budynku dwulokalowym w zabudowie bliźniaczej.
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU PRZEZ OBCOKRAJOWCÓW bez zgody MSWiA

Opis funkcji na poszczególnych kondygnacjach;

• PARTER / pow. użytkowa - 63,69m2 + schody 8,40m2;
• strefa dzienna/ salon, jadalnia, aneks kuchenny plus toaleta, wiatrołap, garaż
• PIĘTRO / pow. użytkowa - 50,55m2 ;
• 3 sypialnie ( w tym jedna z własną garderobą), łazienka, hol
• PODDASZE / pow. użytkowa - 41,72m2
• duża przestrzeń do własnej aranżacji

Opis inwestycji;
Projekt obejmuje 16 segmentów jednorodzinnych (lokali mieszkalnych ) z poddaszami użytkowymi o powierzchniach użytkowych od 118 m2 do 156 m2.

• W powierzchnię i cenę segmentów skrajnych wliczone są wbudowane garaże,
• Dodatkowo w cenę wszystkich segmentów także zewnętrzne miejsca postojowe
• Ogrzewanie podłogowe na parterze, piętrze i poddaszu oraz dodatkowo grzejniki drabinkowe w łazienkach.
• Duże przeszklenia w każdym pomieszczeniu zapewniające maksymalne doświetlenie wnętrz - okna trzyszybowe dające komfort akustyczny i efektywność energetyczną.
• W każdym segmencie na trzeciej kondygnacji znajduje się poddasze użytkowe, przewidziane w standardzie wykończenia jako open space. Można tam zaaranżować np. pokój zabaw, gabinet, pralnię, pokój fitness, czy też wydzielić dodatkową łazienkę.