Dom na sprzedaż bez pośredników Lisowice ul. Dolna
870 000 zł
7 445 zł/m²
116 m²
4 pok.
Lisowice, Dolna
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 26 100 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam nieruchomość położoną w Lisowicach ,składającą się z budynku mieszkalnego
o powierzchni użytkowej 116,86 m2,dwóch budynków gospodarczych o powierzchni 201,53 m2
oraz 25 m2 na zagospodarowanej działce o powierzchni 3757 m2. Zgodnie z MPZP nieruchomość
znajduje się na terenie objętym symbolem MNU -terenyzabudowy mieszkalnej z usługami.
W pobliżu duży park handlowo -usługowy 'Karuzela".
-
ul. Dolna, Lisowice, gmina Pawonków, powiat lubliniecki
-
Na sprzedaż siedlisko o powierzchni 116,86 m², 4 pokoje
-
Działka 3 757 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
174000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
174000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości