Dom na sprzedaż bez pośredników
Ostrołęka  

NOWA OFERTA
dom wolnostojący Ostrołęka. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Ostrołęka

559 999
1 867 zł/m²
300
Ostrołęka - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 800 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Ogłoszenie grzecznościowe:

Sprzedam duży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 300 m2.
3 kondygnacje po 100 m2 każda, do każdej wejście z klatki schodowej.
Piwnica użytkowa pod całym domem plus garaż na 2 samochody.
Do domu 2 oddzielne wejścia.
Usytuowany w bardzo spokojnej dzielnicy.

Cena domu 559.999 zł. Do negocjacji.

Kontakt telefoniczny:

Jeśli będzie problem z połączeniem, proszę pisać SMS.

  • Ostrołęka  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 300 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 429 m²  
  • Piwnica, garaż  
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
112000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat