Dom na sprzedaż bez pośredników Nieporęt ul. Brzozowa
998 000 zł
8 317 zł/m²
120 m²
Nieporęt, Brzozowa
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 29 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Wyjątkowy dom w zabudowie bliźniaczej/ dwulokalowej. Położenie: Nieporęt, ul. Brzozowa. Do plaży nad Zalewem Zegrzyńskim 400 m. Przystanek autobusowy 250 m. Sklep 300 m. Dom pasywny z gruntową pompą ciepła, kanalizacją. Super piękna inwestycja. Zapraszam do kontaktu.
-
ul. Brzozowa, Nieporęt, powiat legionowski
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 120 m²
-
Działka 480 m²
-
Ogrzewanie pompa ciepła
-
Media kanalizacja
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
200000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
200000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości