Dom na sprzedaż bez pośredników Czajki
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 9 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Dom piętrowy, 115m2 + 57m2 piwnica na działce 1000 m2 we wsi Czajki. Lokalizacja: 4,5km do nowo wybudowanego dworca PKP, 8km od Nasielska i 60km do Metra Młociny w Warszawie.
Drewniany dom z 1988r, ocieplony wełną mineralną, co zapewnia dobrą izolację termiczną. Komfort powietrzny i dobre odprowadzanie wilgoci są doceniane przez alergików.
Nowy dach pokryty blachą trapezową. Wymienione przewody elektryczne, wodne i kanalizacyjne. Instalacja ogrzewania podłogowego wykonana na całej powierzchni parteru. Na piętrze wyprowadzone przewody ogrzewania grawitacyjnego pod kominek.
Na parterze znajduje się sień, łazienka, hol z kuchnią i salon, urządzone oryginalnie i ze smakiem.
Na piętrze znajduje się otwarta przestrzeń do indywidualnego zagospodarowania. Dużym atrybutem domu jest piwnica o powierzchni 57m2, w której znajduje się kotłownia i 2 pomieszczenia.
-
Czajki, gmina Nasielsk, powiat nowodworski
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 115 m², 4 pokoje wybudowany w 1988 roku
-
Działka 1 000 m²
-
Piwnica
-
Dach blacha
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana wczoraj
63000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat