Dom na sprzedaż bez pośredników
Adamowa Góra  

dom wolnostojący, 4 pokoje Adamowa Góra. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Adamowa Góra

850 000 zł
8 576 zł/m²
99 m²
4 pok.
Adamowa Góra - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 25 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dom do wykończenia, dobry pod inwestycje lub ogarnięcia dla siebie w spokojnej okolicy poza miastem.
Projekt, na którym opiera się budowa, to: Dom przy Cyprysowej 26N.
Dom wolnostojący ma użytkowe poddasze oraz strych.
Posiada cztery pokoje i miejsce na wiatę.
Lokalizacja: Adamowa Góra pod miastem, w okolicy lasu.
W pobliżu znajdziesz szkoły, przedszkola, sklepy, apteki oraz punkty usługowe.
CENA DO NEGOCJACJI.

więcej info na telefon.

  • Adamowa Góra, gmina Młodzieszyn, powiat sochaczewski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 99,11 m², 4 pokoje wybudowany w 2018 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 880 m²  
  • Budynek w stanie do wykończenia  
  • Garaż  
  • Ogrzewanie węglowe
  • Materiał budowy pustak
  • Dach blacha
  • Okna plastikowe
  • Dojazd utwardzony
  • Ogrodzenie metalowe
  • Media woda, szambo, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
170000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat

Podobne domy na sprzedaż

6
dom wolnostojący, 4 pokoje Sochaczew Chodaków, ul. Fryderyka Chopina

800 000 zł

120 m²

4 pok.

Dom o powierzchni mieszkalnej ok 120 m². przy ul. Chopina 180 Dom składa się z trzech osobnych mieszkań/lokali ( 2x30m2 piętro + parter 60 m2), każde z nich posiada: - salon/ sypialnie, - aneks kuchenny , - łazienkę z WC i prysznicem, Dom przeszedł remont w 2025 roku, na podłogach znajduje się pane...

Zobacz ogłoszenie
8
gospodarstwo Kępa Karolińska

850 000 zł

80 m²

Siedlisko 10 ha nad Wisłą - Kępa Karolińska, gm. Iłów, powiat sochaczewski. Na sprzedaż siedlisko o powierzchni ponad 10 ha, położone w Kępie Karolińskiej (gmina Iłów, powiat sochaczewski, woj. mazowieckie). Nieruchomość stanowi jeden zwarty obszar ziemi klasy V. Teren jest obecnie dzierżawiony pr...

Zobacz ogłoszenie
1
dom wolnostojący Wesoła

zapytaj

100 m²

Sprzedam działkę siedliskową 5900 m2 z domem około 100 m2 z hala 280 m2. Możliwa rozbudowa do 4500 m2. Media: woda, prąd, siła, szambo. Cicha spokojna okolica pod lasem. Więcej informacji pod numerem tel.

Zobacz ogłoszenie
6
bliźniak, 4 pokoje Granice

820 000 zł

110 m²

4 pok.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu w zabudowie bliźniaczej, dwulokalowej, stworzonego z myślą o komforcie, funkcjonalności i wysokiej jakości życia. Cena 820000 PLN dotyczy jednego lokalu w stanie deweloperskim. Każdy lokal oferuje powierzchnię 110m², do której przyna...

Zobacz ogłoszenie
8
bliźniak Maszna

895 000 zł

122 m²

Witam. Do sprzedania Dom na bazie projektu: Dom w Klematisach 20 (R2) ver.2. Dom wybudowany w cichej i spokojnej miejscowości Maszna obok Teresina. Cały dom umiejscowiony jest na działce o powierzchni 1500 m2, dla każdego lokalu jest po 750 m2 działki. Zdjęcia pokazują stan zaawansowania budowy na...

Zobacz ogłoszenie
8
dom wolnostojący Sochaczew Centrum

800 000 zł

130 m²

Mam na sprzedaż dom wolnostojący 130 m2, z możliwością wykończenia poddasza z takim samym metrażem. Dom z działką 10 000 m2 w centrum Sochaczewa. Serdecznie zapraszam po więcej informacji pod nr prywatnym.

Zobacz ogłoszenie