Mirsk
ul. Prosta
kamienica na sprzedaż Bez pośrednika

kamienica Mirsk, ul. Prosta
Cena
320 000
Powierzchnia
210
Cena za m²
1 524
Pow. działki
120
Mirsk · 320 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

kamienica Mirsk, ul. Prosta. Zdjęcie 1
NOWA OFERTA dodana 13 godzin temu
kamienica Mirsk, ul. Prosta. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 9 600 zł na prowizji pośrednika!

W ofercie jest sprzedaż kamienicy składającej się z dwóch lokali mieszkalnych znajdujących się w dwupiętrowym budynku wraz z podwórzem i komórką (obecnie pełniącą funkcję zaplecza technicznego), do którego jest swobodny dostęp od strony ul. Sikorskiego. Dom usytuowany przy ul. Prostej w Mirsku.

Opis nieruchomości:
Rodzaj Budynku: Dwupiętrowa kamienica
Stan budynku: Do odświeżenia / Do remontu
Media: Pełne uzbrojenie – prąd, kanalizacja, wodociąg
Lokalizacja: Mirsk, gmina Mirsk, powiat lwówecki, województwo dolnośląskie

Rozkład Pomieszczeń:
LOKAL nr 1 znajduje się na parterze obecnie, w którego w skład wchodzi pokój, łazienka, kuchnia łącznie to 40,40m2. Część wspólna to wiatrołap, korytarz, wc (rozkład pomieszczeń na zdjęciu). Łączna powierzchnia parteru to około 62m2.
LOKAL nr 2 znajduje się na pierwszym piętrze obecnie, w którego w skład wchodzą 3 pokoje łącznie to 54,10m2. Część wspólna to korytarz, pomieszczenie techniczne wejście na strych (rozkład pomieszczeń na zdjęciu). Łączna powierzchnia piętra to około 72m2.
Piwnica około 6m2.
Drugie piętro: strych – otwarta przestrzeń do adaptacji + antresola na poddaszu. Powierzchnia strychu to około 74m2

Podsumowanie:
Nieruchomość położona jest w centrum miasta Mirsk. Blisko kościół, sklepy, stadion, szkoły, przychodnia NFZ, dworzec autobusowy oraz nowo otwarty przystanek kolejowy w kierunku Świeradowa Zdroju lub Gryfowa Śląskiego. W okolicy znajduje się wiele pięknych terenów gdzie można odpocząć: jeziora, góry, zamki, sztolnie.
Do granicy niemieckiej w Zgorzelcu około 1 godziny drogi samochodem, do czeskiej granicy do miejscowości Novego Mesta pod Smrkem około 20 min.

Kamienica oferuje nie tylko komfortową przestrzeń do mieszkania, ale także daje możliwość stworzenia kilku niezależnych mieszkań.
120m2 podwórze należące do kamienicy daje możliwość postawienia garażu lub wiaty tworząc bezpieczną przestrzeń parkingową.
Do kamienicy wydzierżawiony jest teren zielony pełniący obecnie cel wypoczynkowo- uprawny, na którym znajdują się drzewa owocowe.
Sprzedaż wyłącznie całości.
Zainteresowanych zapraszam do kontaktu w celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na osobiste oględziny.


Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzony jest na podstawie oględzin nieruchomości, może on podlegać weryfikacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

  • ul. Prosta, Mirsk, powiat lwówecki
  • Na sprzedaż kamienica o powierzchni 210 m²
  • Działka 120 m²
  • Piwnica, garaż, ogrzewanie olejowe
  • Media: woda, kanalizacja
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana wczoraj
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.