Dom na sprzedaż bez pośredników Gnieździska
485 000 zł
6 929 zł/m²
70 m²
Gnieździska
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 14 600 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Witam. Posiadam na sprzedaż gospodarstwo o pow. 1700 m² w miejscowości Gnieździska, gmina Łopuszno. Domek jest drewniany, 4 lata temu został przeprowadzony generalny remont w środku: nowa elektryka, ściany, wylewki oraz łazienka. W tym roku zostało zmienione pokrycie dachowe oraz odświeżona elewacja. Stodoła o wymiarach 21 x 9 m z ogromnym potencjałem na warsztat lub halę produkcyjną. Możliwość przeróbek ze względu na to, że jestem budowlańcem, kwestia dogadania. Więcej informacji pod nr tel. Zapraszam.
-
Gnieździska, gmina Łopuszno, powiat kielecki
-
Na sprzedaż budynek o powierzchni 70 m²
-
Działka 1 700 m²
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dodana dzisiaj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
97000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości