Ogłoszenie usunięte

Łomianki
ul. Wąska
dom na sprzedaż Bez pośrednika

Łomianki · 3 655 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom, 5 pokoi Łomianki, ul. Wąska. Zdjęcie 1
dom, 5 pokoi Łomianki, ul. Wąska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 109 700 zł na prowizji pośrednika!

OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI

EKSKLUZYWNE 2 REZYDENCJE OBOK KAMPINOSU – ŁOMIANKI, DĄBROWA LEŚNA

Wyjątkowa inwestycja powstała w otoczeniu Puszczy Kampinoskiej – drugiego co do wielkości parku narodowego w Polsce i rezerwatu biosfery UNESCO o powierzchni 385 km². Puszcza oferuje setki kilometrów tras turystycznych i rowerowych, stanowiąc unikalne miejsce na skalę światową – tylko Warszawa i Johannesburg posiadają parki narodowe w granicach metropolii.

• Odległość do lotniska Warszawa-Modlin: 25min trasą S7

• Odległość do centrum Warszawy: około 30min

• Centrum handlowe Łomianki, restauracje, kluby fitness i siłownie, szkoła podstawowa, liceum, żłobek, szkoły jazdy konnej, klub tenisowy – wszystko w zasięgu 10min samochodem.

PRESTIŻOWA LOKALIZACJA – DĄBROWA LEŚNA

Dąbrowa Leśna to najbardziej ceniona dzielnica Łomianek, idealna do budowy rezydencji i luksusowych domów jednorodzinnych. Wolne działki budowlane tutaj praktycznie nie występują. Sąsiedztwo inwestycji stanowią okazałe wille oraz przyjazna, zżyta społeczność, która ceni sobie spokój, bezpieczeństwo i bliskość natury.

Łomianki to miasto o bogatej historii sięgającej czasów średniowiecza, położone wzdłuż dawnego traktu handlowego prowadzącego z Warszawy do Gdańska. Nazwa Łomianki pojawiła się w dokumentach już w XVII wieku, a jej pochodzenie wywodzi się prawdopodobnie od „łomów” – terenów piaszczystych i wydmowych. W czasie II wojny światowej okolice te odegrały istotną rolę jako punkt oporu w Bitwie nad Bzurą i w obronie Warszawy.

Dziś Łomianki to miejsce łączące historię z nowoczesnością – oferujące dostęp do renomowanych szkół, placówek sportowych, przedszkoli, żłobków, licznych restauracji i centrów handlowych, a jednocześnie zachowujące kameralny, podmiejski charakter z pięknymi lasami, rezerwatami i trasami rekreacyjnymi. Dąbrowa Leśna to prawdziwa enklawa zieleni i prestiżu, w której mieszkańcy mogą cieszyć się ciszą, spokojem oraz doskonałym skomunikowaniem z Warszawą.

INDYWIDUALNY PROJEKT I NAJWYŻSZY STANDARD

Domy zostały zaprojektowane indywidualnie i wybudowane w technologii tradycyjnej, z wyjątkową dbałością o każdy detal i zastosowane materiały – standard znacząco przewyższa typowe inwestycje deweloperskie.

• Funkcjonalny układ dla rodziny:

o 4 sypialnie z wyjściami na tarasy

o 3 łazienki

o przestronny salon z otwartą kuchnią, jadalnią

o taras ogrodowy z wyjściami balkonowymi z jadalni i salonu

o 2 tarasy na piętrze

o wykończone poddasze

o garaż na 2 samochody + aneks hobby

Dom przygotowany jest do indywidualnego wykończenia przez Klienta. Na poddaszu wykonano już zabudowę płytami ognioodpornymi i malowanie, zastosowano staranne ocieplenie (30-50 cm wełny mineralnej). Garaż wykończono białą glazurą, zamontowano umywalkę techniczną, oświetlenie oraz ocieplono sufit (ponad 30 cm styropianu grafitowego dla ochrony cieplnej pomieszczeń piętra).

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ TECHNICZNA I ENERGETYCZNA

• Wskaźnik zużycia energii EU = 41,06 kWh/(m²*rok), potwierdzony certyfikatem audytora.

• System ogrzewania podłogowego na parterze i piętrze (centrala grzewcza BUDERUS GB 192, wewnętrzny zasobnik 150 l, sterowanie z każdej kondygnacji, przygotowane kanały podłogowe pod montaż instalacji pompy ciepła – możliwość zastosowania układu hybrydowego).

• 7 okien tarasowych – aluminium przesuwne HS PONZIO – ciepły montaż całej stolarki,

• Dachówka ceramiczna MEYER & HOLSEN (płaska, antracyt), obróbki wentylacyjne ze stali nierdzewnej malowanej w kolorze elewacji.

• Brama garażowa HORMANN TURBO oraz brama wjazdowa BENICA TURBO – szybkie, ciche napędy.

• Instalacja teletechniczna i alarmowa w szafie rozdzielni RACK

• Światłowód – szybki internet i TV SAT.

DODATKOWE UDOGODNIENIA

• Kuchnia:

o możliwość montażu 2 zlewozmywaków

o możliwość montażu 2 zmywarek

o możliwość montażu 2 lodówek

o możliwość montażu płyty gazowej lub indukcyjnej

• Hol wejściowy:

o reprezentacyjne wejście z portalem kamiennym z ręcznie obrabianego kamienia

o drzwi drewniane z bocznymi naświetlami według indywidualnego projektu

• 2 Tarasy – wykończone tarasowymi płytami ceramicznymi 600x600x20 mm:

o taras ogrodowy 22 m2

o taras frontowy 37 m2

• Ogrodzenie, 3 furtki, brama, balustrady balkonów – według indywidualnego projektu

• Kominek w salonie - czterostronny z doprowadzeniem powietrza zewnętrznego przez podłogę

• Cokoły oraz parapety okien HS kamienne – zgodne z obróbką portalu wejścia głównego



• Piony kanalizacyjne – wykonanie specjalne (antyakustyczne)

• Oświetlenie architektoniczne elewacji i tarasów – wysokiej klasy lampy LED

• Dodatkowe przygotowane instalacje pod:

o ogród zimowy / werandę na tarasie parteru (32 m²)

o montaż ładowarki samochodu elektrycznego

o system automatycznego podlewania trawnika

o dodatkowe własne ujęcie wody

o montaż kamer i czujników alarmowych

o klimatyzację salonu

o instalację solarną lub fotowoltaiczną

o dom przy ul. Wąskiej 15A posiada 15% udziału w prywatnej działce, która stanowi wewnętrzną uliczkę obsługującą sześć posesji. Dodatkowo, na przynależnym terenie istnieje możliwość wybudowania własnego, niezależnego garażu lub wiaty na rowery, motocykle czy skutery, z wygodnym wjazdem bezpośrednio z tej uliczki.

PEŁNA DOKUMENTACJA I TRANSPARENTNOŚĆ

Sprzedający zapewnia możliwość zapoznania się z:

• ekspertyzą energetyczną

• dokumentacją pomiarów kontrolnych instalacji elektrycznej

• dokumentacją fotograficzną z budowy i montażu instalacji

• raportem badań geotechnicznych działki

INFORMACJA PRAWNA

Ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego, lecz zaproszenie do negocjacji zgodnie z art. 71 KC.

  • ul. Wąska, Łomianki, powiat warszawski zachodni
  • Na sprzedaż budynek o powierzchni 243 m², 5 pokoi, wybudowany w 2025 roku
  • Działka 667 m², wymiary działki: 600x600
  • Budynek w stanie do wykończenia, z aneksem kuchennym
  • Balkon, garaż, ogrzewanie pompa ciepła
  • Dach: dachówka
  • Wyposażenie: klimatyzacja, telewizor