Borowy Młyn

dom letniskowy na sprzedaż Bez pośrednika

dom letniskowy Borowy Młyn
Cena
480 000
Powierzchnia
66
Cena za m²
7 273
Pow. działki
350
Borowy Młyn · 480 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom letniskowy Borowy Młyn. Zdjęcie 1
dom letniskowy Borowy Młyn. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 14 400 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam 2 domki letniskowe w lustrzanym odbiciu (bliźniak) położone nad Jeziorem Gwiazda (rezerwat) .
Domki są w kompleksie domków tworzących OSTOJE BUKOWO - możliwość całorocznego wynajmu lub własnego korzystania i wypoczynku.

Domek położony jest nad samym lasem z dostępem do plaży z pomostem nad jeziorem Gwiazda z możliwością wędkowania.
W domku do użytku grill, leżaki, zestaw wypoczynkowy, koza grzewcza, markiza, w pełni wyposażona kuchnia, pralka, tv, wi-fi, duży taras, elektroniczna tarcza do gry w rzutki. Domek posiada wc oraz łazienkę z kabiną prysznicową oraz pomieszczenie gospodarcze.
Domek przystosowany na 7 osób+dostawka oraz ewentualnie do wykorzystania łóżeczko turystyczne.
Na terenie osady miejsce na ognisko, plac zabaw, boisko do siatkówki, badmingtona i wiele innych atrakcji.

Cena dotyczy jednego domku.

O Więcej informacji proszę o kontakt bezpośredni.

  • Borowy Młyn, gmina Lipnica, powiat bytowski
  • Na sprzedaż dom letniskowy o powierzchni 66 m²
  • Działka 350 m²
  • Taras
  • Wyposażenie: telewizor, pralka
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.