Krasnystaw

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący, 9 pokoi Krasnystaw
Cena
720 000
Powierzchnia
240
Cena za m²
3 000
Pow. działki
1470
Rok budowy
1967
Krasnystaw · 720 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 9 pokoi Krasnystaw. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 9 pokoi Krasnystaw. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 21 600 zł na prowizji pośrednika!

Witam, sprzedam dom wolnostojący, piętrowy w miejscowości Krasnystaw. Dom jednopiętrowy, o powierzchni użytkowej 240 m2. Układ wewnętrzny domu pozwala na zamieszkanie dwóch rodzin, tzn. w dwóch odrębnych mieszkaniach, wejścia z klatki schodowej. Mieszkanie na parterze składa się z trzech pokoi + kuchnia + łazienka tj. 80m2. Dodatkowo na parterze jest również powierzchnia do zamieszkania 80m2.   Kolejne mieszkanie na piętrze dwupokojowe + kuchnia + łazienka 80m2. Na piętrze jest również powierzchnia do zagospodarowania na mieszkanie ok. 45m2. Dodatkowo do zagospodarowania jest jeszcze ok. 250m2. Dom w całości podpiwniczony, ocieplony, dach kryty blachą. Powierzchnia działki 1470m2. Na działce rosną drzewa i krzewy owocowe, duża część ogrodu przeznaczona na ogród warzywny. Działka całkowicie ogrodzona, z pięknym widokiem na okolice. 

Zachęcam do obejrzenia

sprzedaż bezpośrednia

Agnieszka

  • Krasnystaw, powiat krasnostawski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 240 m², 9 pokoi, wybudowany w 1967 roku
  • Działka 1470 m²
  • Budynek w stanie do zamieszkania
  • Piwnica
  • Materiał budowy: cegła, dach: blacha
  • Dojazd: asfalt, ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, kanalizacja, prąd, gaz
  • Ogłoszenie bezpośrednio od właściciela
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z ekspertem Lendi:
- Ekspert sprawdzi Twoją zdolność kredytową, porówna oferty banków i pomoże w formalnościach.
- Do tej pory eksperci Lendi pozyskali kredyty hipoteczne na zakup 40 tys. nieruchomości.
- Otrzymasz dokładnie takie same warunki kredytu jak bezpośrednio w banku, a zyskasz bezpłatnie pomoc w porównaniu ofert wielu banków.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w formularzu w celu świadczenia usług pośrednictwa finansowego przez Lendi Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie. Zgoda może być wycofana w każdym czasie.