Giedajty

dom wolnostojący na sprzedaż

dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty
Cena
649 000
Powierzchnia
146,17 m²
Cena za m²
4 440
Pow. działki
1635
Rok budowy
2026
Giedajty · 649 000 zł
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 2
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 3
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 4
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 5
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 6
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 7
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 8
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 9
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 10
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 11
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 12
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 2
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 3
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 4
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 5
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 6
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 7
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 8
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 9
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 10
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 11
dom wolnostojący, 4 pokoje Giedajty. Zdjęcie 12

OSTATNI DOM NA 2025 rok!

NOWO BUDOWANY DOM - ZDJĘCIA I MATERIAŁY PRZEDSTAWIAJĄ OBECNĄ INWESTYCJĘ W POSTACI 2 BUDYNKÓW (1 już w rezerwacji) oraz ZDJĘIA Z POPRZEDNIE INWSTYCJI KTÓRA ZOSTAŁA SPRZEDANA JESIENIĄ, a OFERTOWANY DOM REALIZOWANY JEST NA IDENTYCZNYM PROJEKCIE.

To już 10 dom na tym osiedlu (8-my widoczny na zdjęciach z dronach, pozostałe 2 wzniesione były 200 m dalej). Sprawdzony projekt, technologia i materiały. Późnym latem 2025 roku ruszyły pierwsze prace budowlane polegające na niwelacji terenu i wylaniu ław fundamentowych. Obecnie budynek jest w stanie surowym otwartym/zamkniętym, wykonywany jest dach, czeka na okna i wykonanie elewacji. Do początku wiosny wykonany zostanie stan deweloperski (instalacje, tynki, posadzki). Aby móc dom zacząć realizować wykończenie pod klucz nowy inwestor wyposażyć dom musi tylko w źródło ciepła. Polecane to pompa ciepła monoblok firmy Panasonic (od 5-7 kW max mocny).

Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni użytkowej wynoszącej 97,62 m 2 , znajdujący się w miejscowości Giedajty, pod Olsztynem (gmina Jonkowo). Dom sprzedawany będzie w stanie deweloperskim, co umożliwia pełną aranżację wnętrza według wizji nowych właścicieli tej nieruchomości. Dom umiejscowiony jest na działce o powierzchni 1635 m 2 , która dzięki swym pokaźnym rozmiarom, daje bardzo duże możliwości co do zagospodarowania terenu pod własne potrzeby. Działka zostanie wyrównana - przygotowana pod ewentualne prace przygotowawcze pod założenie trawnika czy wykonanie podjazdu. Wymiary działki to ok 40x35 m + droga wewnętrzna dojazdowa. Cena nieruchomości wynosi 649 000zł, z wliczonym podatkiem VAT w wysokości 8%, oznacza to brak obowiązku uiszczenia podatku PCC. Dom objęty jest pięcioletnią rękojmią dewelopera, liczoną od daty odbioru budynku, tj. od wiosny 2026 roku.


Oferowany do sprzedaży dom posiada dwie kondygnacje - parter oraz poddasze. Na powierzchnię domu składają się:

Parter:

-Wiatrołap o powierzchni 3,06 m 2

-Kotłownia lub łazienka o powierzchni 3,47 m 2

-toaleta o powierzchni 1,23 m 2

- hol o powierzchni 2,20 m 2

-Schody o powierzchni 4,29 m 2

-Salon o powierzchni 22,09 m 2

-Kuchnia o powierzchni 7,78 m 2

-Garaż 22,48 m 2

Poddasze:

-Korytarz o powierzchni 2,39m 2

-Pokój o powierzchni 6,55m 2

-Pokój o powierzchni 8,34m 2

-Pokój o powierzchni 9,35m 2

-Łazienka o powierzchni 4,39m 2

Rozkład pomieszczeń został przedstawiony dla Ciebie na rzutach 3D.

Dom został wybudowany w oparciu o wysokiej jakości materiały: ściany nośne porotherm 24 cm + docieplenie styropianem 20 cm, więźba krokwiowo-jętkowa, docieplona pianą 20cm, wykończenie dachu w postaci blachodachówki, pakiety 3 szybowe, ścianki działowe porotherm 11.5cm, tynk maszynowy gipsowy Knauff. Dom nie jest wyposażony w piec, istnieje możliwość zakupu pompy ciepła za dodatkową kwotę. W przypadku tego domu w tej chwili nie ma możliwości zamontowania alternatywnego źródła ciepła (nie posiada komina), lecz na etapie trwania prac budowlanych jest możliwość adaptacji projektu pod swoje potrzeby. Oddanie ciepła w domu za pośrednictwem ogrzewania podłogowego. Kanalizacja odprowadzana do szczelnego zbiornika o pojemności 8m 3 .

Miejscowość Giedajty dzięki swej lokalizacji łączy panującą na wsi ciszę i spokój, z miejskimi możliwościami rozwoju. Odległość od miasta Olsztyn to zaledwie 15km, a od gminy Jonkowo (gdzie znajduje się szkoła, sklep, piekarnia, fryzjer ect.) - 4 km. Jeśli nie chcesz wyjeżdżać do miasta rowerem czy samochodem, możesz skorzystać z kursującej przez Giedajty komunikacji dalekobieżnej w postaci autobusów. Najpotrzebniejsze zakupy zrealizujesz w znajdującym się nieopodal nieruchomości sklepie spożywczym.

Szukasz ucieczki od miejskiego zgiełku? Chcesz mieć pełną kontrolę nad wystrojem i aranżacją swojego miejsca zamieszkania? Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami już dziś!

Kontakt:
Damian Linkner
tel. kom.: [numer]
e-mail: [email]
[www].pl

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego.

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: Damian Linkner (licencja nr: 1686)

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Giedajty, gmina Jonkowo, powiat olsztyński
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 146,17 m², 4 pokoje
  • Działka 1635 m²
  • Budynek w stanie do wykończenia
  • Bez piwnicy, garaż
  • Ogłoszenie biura nieruchomości  Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
  • Oferta dodana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.