Dom na sprzedaż bez pośredników Krusza Duchowna
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 21 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący obpowierzchni 220 m2 wraz z dwoma halami. Dogodne położenie niedaleko Inowrocławia, w spokojnej okolicy.
Dom składa się z 6 pokoi, dwóch kuchni i dwóch łazienek. Dodatkowo jest również kotłownia. Dom można podzielić na dwa niezależne lokale.
Teren ogrodzony. Podjazd i podwórze wybrukowane. Na podwórzu znajdują się dwa garaże.
Zamontowane instalacje:
C.O. – ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience na piętrze, w pozostałych pomieszczeniach kaloryfery,
rozprowadzona instalacja wod.-kan. i elektryczna,
szambo 8m3,
instalacja TV/internet - w każdym pokoju punkt dostępowy z przyłączem telewizyjnym i gniazdem ethernet.
Dostępne media: Prąd, Woda, szambo, Gaz, Internet - Orange.
Dodatkowo dwie hale posiadające pełna infrastrukturę do rozpoczęcia dowolnej działalności. Ogrzewanie gazowe. Własna butla do gazu.
Zapraszamy do oglądania!
Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nim podane mogą ulec zmianie.
-
Krusza Duchowna, gmina Inowrocław, powiat inowrocławski
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 220 m², 6 pokoi wybudowany w 1986 roku
-
Działka 5 000 m²
-
Garaż
-
Ogrzewanie gazowe
-
Materiał budowy pustak
-
Dach eternit
-
Dojazd asfalt
-
Ogrodzenie metalowe
-
Media woda, szambo, prąd, gaz
-
Wyposażenie telewizor
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
140000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż