Dąbrowa

dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

dom wolnostojący Dąbrowa
Cena
820 000
Powierzchnia
104
Cena za m²
7 885
Pow. działki
1500
Rok budowy
2025
Dąbrowa · 820 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący Dąbrowa. Zdjęcie 1
dom wolnostojący Dąbrowa. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 24 600 zł na prowizji pośrednika!

Sprzedam dom drewniany, zlokalizowany na częściowo zadrzewionej działce, położonej pośród pól i lasów.

Zbudowany w nowoczesnej technologii szkieletowej (brak mostków cieplnych). Budynek jest bardzo dobrze wyizolowany, dzięki czemu koszt ogrzewania oraz ciepłej wody użytkowej jest stosunkowo niski, poniżej 2.000 zł/rok. Technologia oraz zastosowane materiały powodują, że wewnątrz panuje zdrowa i przyjemna aura.

ROZKŁAD POMIESZCZEŃ (powierzchnia ok. 104 m2)
* Salon: 30 m2
* Kuchnia: 15 m2
* 3 pokoje po 12 m2
* Łazienka
* Przedpokój
* Wiatrołap
* Kotłownia
* Spiżarnia
- Bardzo praktyczny rozkład.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA
* Okna: trójszybowe VEKA.
* Drzwi: solidne, antywłamaniowe.
* Izolacja budynku:
- podłoga - styropian,
- ściany zewnętrzne i strop - celuloza,
- ściany wewnętrzne - wełna drzewna (bardzo zdrowy materiał, w przeciwieństwie do wełny szklanej lub skalnej).
* Wnętrze budynku: wyłożone płytami gipsowo-kartonowymi ognioodpornymi.
* Strop: z drewna świerkowego, zabezpieczony olejem, co gwarantuje zachowanie koloru (nie ciemnieje).
* Pokrycie dachowe: blachodachówka gontopodobna (45 lat gwarancji), dodająca uroku drewnianemu budynkowi.
* Elewacja: drewniana, świerkowa.

DZIAŁKA I OTOCZENIE (1500 m2)
* Wymiary działki: szerokość 25 m i głębokość 60 m.
* Zagospodarowanie: z prawej strony budynku jest budowana wiata na dwa samochody oraz drewniany taras z tyłu budynku.
* Ogrodzenie: przewidywane z trzech stron - panelowe.
* Lokalizacja: przy drodze asfaltowej z dogodnym dojazdem zarówno do Tomaszowa Mazowieckiego, Opoczna, jak i Inowłodza.
* Przygotowanie: działka przed sprzedażą będzie wyplantowana oraz będzie zasiana trawa.

MEDIA I INSTALACJE
* Ogrzewanie: gazowe - piec kondensacyjny, jednofunkcyjny z zasobnikiem. Na całej powierzchni budynku (z wyjątkiem spiżarni) zastosowane jest ogrzewanie podłogowe. Butla gazowa na własność; pełna kontrola wydatków.
* Kanalizacja: bezkosztowa, przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków.
* Instalacje dodatkowe: alarmowa, domofon, monitoring, halogenowe oświetlenie podbitki, oświetlenie tarasu, wyprowadzenie instalacji elektrycznej trójfazowej do ewentualnego garażu lub budynku gospodarczego.
* Media: wszystkie media wprowadzone są do budynku.

DODATKOWE INFORMACJE
* Poddasze: budynek posiada poddasze, które może zostać zagospodarowane (strop jeszcze nie jest zasypany celulozą, co ułatwia proces zagospodarowania).
* Personalizacja: istnieje jeszcze możliwość dokonania zmian w wykończeniu budynku (kolor kamienia na ścianach fundamentowych) oraz działki (kolor i rodzaj ogrodzenia, kostki brukowej, schodów itp.).
* Stan budynku: deweloperski, do wykończenia oraz własnej aranżacji.
* Termin oddania do użytku (odbiór techniczny): październik/listopad 2025 r.
* Uwaga: przedstawione na zdjęciach wykończenie i umeblowanie jest poglądowym sposobem zagospodarowania.

Osoby zainteresowane zapraszam do omówienia szczegółów.

WARTO!

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Dąbrowa, gmina Inowłódz, powiat tomaszowski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 104 m², wybudowany w 2025 roku
  • Działka 1500 m²
  • Budynek w stanie do wykończenia
  • Taras, garaż, ogrzewanie gazowe
  • Materiał budowy: drewno
  • Dojazd: asfalt
  • Media: gaz
  • Cena do negocjacji
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.