Dom na sprzedaż bez pośredników Mieniany
230 000 zł
3 286 zł/m²
70 m²
2 pok.
Mieniany
- lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 6 900 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Sprzedam dom 70m w zabudowie bliźniaczej położony w Mienianach, dwa pokoje, kuchnia, łazienka, wiatrołap, korytarz, pomieszczenie gospodarcze. Dom ocieplony, pokrycie dachowe blachodachówka, wymieniona instalacja elektryczna, centralne ogrzewanie na pellet. Przed domem znajduje się wybrukowany taras. Na działce jest ogród, budynek gospodarczy, wiata na dwa samochody. Całość ogrodzona.
Dom bez mebli i wyposażenia.
-
Mieniany, gmina Hrubieszów, powiat hrubieszowski
-
Na sprzedaż bliźniak o powierzchni 70 m², 2 pokoje wybudowany w 1970 roku
-
Działka 1 000 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Dach blachodachówka
-
Cena do negocjacji
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana wczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
46000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Ogłoszenia nieruchomości z tej okolicy
Domy – popularne miejscowości