Dom na sprzedaż bez pośredników Gniezno Osiniec ul. Powstania Warszawskiego
Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 42 000 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.
Nie każdy dom jest tylko nieruchomością. Niektóre mają w sobie coś więcej.
Ten dom ma duszę.
Na sprzedaż wyjątkowy, przestronny dom o powierzchni użytkowej około 160 m², położony na działce 1521 m², w otoczeniu zieleni i blisko lasu. To miejsce dla kogoś, kto nie szuka jedynie adresu i liczby metrów kwadratowych, ale przestrzeni, w której chce naprawdę żyć.
Już od wejścia czuć, że jest to dom stworzony do codziennego życia – spokojnego, wygodnego i pełnego własnych rytuałów.
Przestrzeń, która daje możliwości.
Sercem domu jest niezwykle przestronny salon z kominkiem – 38,3 m² i wyjściem na balkon i ogród oraz rozświetlony licznymi oknami. To właśnie tutaj może toczyć się życie: wspólne śniadania, długie rozmowy, muzyka, książka przy ogniu kominka czy wieczory spędzane z bliskimi.
Obok znajduje się duża kuchnia – 20 m², a także kotłownia – 10 m², łazienka 2,9 m², sień 4 m² i hol 8,1 m².
Na piętrze znajdziemy dwie sypialnie o powierzchni 15,6 m² i 15,9 m². Obie mają wyjścia na zadaszony taras- loggie , dzięki czemu poranek może zaczynać się od filiżanki kawy i widoku na zieleń.
Obok sypialni znajduje się wyjątkowo duży pokój o powierzchni 31,5 m². Pomieszczenie ma dwoje drzwi i nie zostało podzielone ścianą działową, dlatego daje przyszłemu właścicielowi ogromną swobodę. Może pozostać dużą, otwartą przestrzenią albo zostać podzielone na kolejne pomieszczenia – gabinet, bibliotekę, studio muzyczne, pokój gościnny czy dodatkowe sypialnie.
Pokój posiada dwa wyjścia na przestronny balkon .
Na piętrze znajduje się druga łazienka – 7 m² , z podgrzewaną podłogą i korytarz – 7,6 m². Dom jest monitorowany.
Do domu przylega garaż o powierzchni około 35 m², połączony bezpośrednio z budynkiem.Ma również dodatkowe drzwi prowadzące na tył ogrodu.
Ogród, który żyje własnym rytmem
Działka nie jest formalnym, perfekcyjnie zaprojektowanym ogrodem. I właśnie w tym tkwi jej urok.
Rosną tutaj czereśnie, wiśnie, śliwy, jabłoń, winogrono oraz drzewa o charakterze leśnym. To naturalna, zielona przestrzeń, którą można pozostawić taką, jaka jest, albo z czasem nadać jej własny charakter.
A las jest blisko. Można wyjść z domu i szybko znaleźć się wśród licznych drzew. To ogromna wartość dla kogoś, kto potrzebuje ciszy, spacerów i oddechu od miejskiego pośpiechu.
To dom, który można poczuć.
Dębowe i jesionowe parkiety, kominek, przestronne wnętrza, taras i balkon tworzą atmosferę, której nie da się zamknąć w tabeli z metrażem.
Dom ogrzewany jest gazem oraz kominkiem, posiada ekologiczne szambo, a dojazd odbywa się drogą asfaltową. W pobliżu znajduje się komunikacja autobusowa i dogodny dojazd do centrum.
Ten dom nie jest dla każdego.
Jest dla osoby, która potrafi docenić przestrzeń, ciszę, naturalność i rzeczy z charakterem. Dla kogoś, kto zamiast sterylnej nowoczesności wybiera dom, który ma własną historię i atmosferę. Dla kogoś, kto widzi potencjał w dużym pokoju na piętrze, wyobraża sobie własną bibliotekę, pracownię, muzykę albo miejsce dla bliskich.
To dom wyjątkowy. Z duszą. Z przestrzenią. Z bliskością lasu.
Być może właśnie na kogoś takiego czeka.
Na Ciebie.
-
ul. Powstania Warszawskiego, Gniezno Osiniec, powiat gnieźnieński
-
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 158 m² wybudowany w 2006 roku
-
Działka 1 521 m²
-
Budynek w stanie do zamieszkania
-
Oferta bezpośrednio od właściciela dodana dzisiaj
280000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat
Domy – popularne miejscowości
Podobne domy na sprzedaż