Dom na sprzedaż bez pośredników
Podlas Maciejowice

dom wolnostojący Maciejowice Podlas. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Maciejowice Podlas

550 000
3 548 zł/m²
155
Maciejowice Podlas - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 16 500 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dom na sprzedaż - Maciejowice (Podlas)

Na sprzedaż oferujemy przestronny dom o powierzchni ok. 155 m², położony na dużej działce 2.000 m² w spokojnej, zielonej okolicy.

Dom w bardzo dobrym stanie technicznym - większość prac została już wykonana, dzięki czemu nowy właściciel może wykończyć wnętrze oraz z zewnątrz według własnego gustu.

Cena: 550.000 zł (do negocjacji)

Opis nieruchomości:
* powierzchnia domu: ok. 155 m²
* działka: 2.000 m²
* wykonane tynki i elektryka
* ogrzewanie podłogowe + piec na ekogroszek
* ocieplenie budynku wykonane
* własne ujęcie wody (brak opłat za wodę)
* szambo ekologiczne - brak opłat za ścieki
* spokojna, bezpieczna okolica
* duża działka daje wiele możliwości - ogród, sad, rekreacja
* do miasta zaledwie 10 km - szybki i wygodny dojazd

Dlaczego warto:
Dom położony w cichej, zielonej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku, a jednocześnie blisko miasta.
Idealny dla osób szukających spokoju, prywatności i kontaktu z naturą, bez rezygnowania z wygody.
Świetnie sprawdzi się zarówno jako dom całoroczny, jak i miejsce na weekendowe wypady.

Zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości!

Cena do negocjacji - właściciel otwarty na propozycje.

Kontakt tylko telefoniczny, ogłoszenie wystawione na prośbę właściciela.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Maciejowice Podlas, gmina Głowaczów, powiat kozienicki  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 155 m²  
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 2 000 m²  
  • Ogrzewanie węglowe
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana ponad tydzień temu
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
110000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat