Dom na sprzedaż bez pośredników
ul. Tarnopolska Gliwice Brzezinka

dom wolnostojący, 6 pokoi Gliwice Brzezinka, ul. Tarnopolska. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Gliwice Brzezinka ul. Tarnopolska

1 540 000
11 828 zł/m²
130
6 pok.
Gliwice Brzezinka, Tarnopolska - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 46 200 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Dom wolnostojący 130,2 m² | działka 752 m² | Gliwice Brzezinka | wysoki standard

[OPIS]
Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 130,2 m². Nieruchomość wykończona w wysokim standardzie, gotowa do zamieszkania. Znajduje się w nowej części Brzezinki, od strony restauracji ‘Chata Polaka’, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej. W pobliżu lasy i atrakcyjne tereny spacerowe. Dojazd do centrum ok. 10–15 minut, z szybkim dostępem do DK88.

[PODSTAWOWE INFORMACJE]
- Cena: 1 540 000 zł
- Powierzchnia użytkowa: 130,2 m²
- Powierzchnia całkowita: 196,2 m²
- Powierzchnia działki: 752 m²
- Typ: wolnostojący
- 2 kondygnacje + poddasze
- Liczba pokoi: 6 (w tym salon)
- Liczba łazienek: 2
- Rok budowy: 2018
- Stan: gotowy do zamieszkania

[UKŁAD POMIESZCZEŃ]
- Parter: salon + kuchnia, łazienka, pokój, wiatrołap, przedpokój, pralnia, kotłownia, garaż
- Piętro: 4 sypialnie, łazienka, wejście na strych
- Dodatkowo: poddasze użytkowe (strych) w pełni wykończone, możliwość aranżacji jako dodatkowa przestrzeń mieszkalna, taras zadaszony 40 m²

[STANDARD I TECHNIKALIA]
- Ogrzewanie: gazowe
- Media: woda, przydomowa oczyszczalnia, prąd, gaz
- Okna: Komsta 3 szybowe, wszystkie z roletami antywłamaniowymi i moskitierami
- Dach: dwuspadowy, dachówka ceramiczna falista
- Najważniejsze remonty: odświeżenie wnętrz, malowanie elewacji 2025
- Schody dębowe wewnątrz, kominek z rozprowadzaniem ciepła na piętro
- Teren wokół domu zadbany i w pełni zagospodarowany - wysokie tuje (ponad 2 m) zapewniają prywatność
- ogrodzenie panelowe oraz wydzielona strefa do grillowania
- zbiornik na deszczówkę
- stacja uzdatniania wody
Rozpoczęcie budowy: 2016
Zakończenie budowy: 2018
Zamieszkały od: 2019

[ATUTY]
- działka 752 m²
- spokojna, nowa zabudowa jednorodzinna
- bliskość lasów i terenów spacerowych
- szybki dojazd: DK88 / DTŚ / A4
- wysoki standard - gotowy do zamieszkania
- rolety antywłamaniowe w całym domu
- poddasze użytkowe + garaż
- łazienki w najwyższym standardzie (armatura RAF, ceramika KOŁO, nowoczesne wykończenie)