Brzezia Łąka
ul. Młyńska
dom wolnostojący na sprzedaż Bez pośrednika

Cena
899 000
Powierzchnia
110
Cena za m²
8 173
Pow. działki
590
Rok budowy
2023
Brzezia Łąka · 899 000 zł

Ogłoszenie właściciela - bez pośredników

dom wolnostojący, 5 pokoi Brzezia Łąka, ul. Młyńska. Zdjęcie 1
dom wolnostojący, 5 pokoi Brzezia Łąka, ul. Młyńska. Zdjęcie 1

Bez pośrednika. Oszczędzasz 27 000 zł na prowizji pośrednika!

Dom jednorodzinny wolnostojący w miejscowości Brzezia Łąka, w gminie Długołęka.

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej miejscowości pośród zabudowy jednorodzinnej na działce o powierzchni 6 arów. Dojazd do północnych części Wrocławia oraz drogi S8 ułatwia Wschodnia Obwodnica Wrocławia.

Dom budowany według projektu indywidualnego z materiałów najwyższej jakości. Powierzchnia całkowita domu to 143,76, a powierzchnia użytkowa to 110 m2. Dom sprzedawany jest w stanie deweloperskim.

Na parterze domu:
- salon
- kuchnia, jadalnia
- gabinet
- WC
- pomieszczenie gospodarcze
- wiatrołap

Na piętrze:
- trzy pokoje
- łazienka

Poddasze ocieplone nowoczesną technologią z zastosowaniem pianki PUR. Dom z zewnątrz ocieplony styropianem 20 cm, otynkowany. Okna w kolorze antracyt. We wszystkich oknach rolety antywłamaniowe sterowane elektrycznie w kolorze antracyt. Parapety zewnętrzne oraz wewnętrzne z granitu, dachówka kolor antracyt. Drzwi wejściowe nowoczesne, w kolorze antracyt.

W całym domu ogrzewanie podłogowe. Wyprowadzona instalacja telewizyjna, internetowa, alarmowa oraz pod monitoring. Wykonana instalacja wodna, kanalizacyjna oraz elektryczna, na ścianach tynki. Pompa ciepła.

Dojazd asfaltową drogą gminną. Utwardzona droga widoczna na zdjęciu jest drogą dojazdową wyłącznie dla oferowanego budynku i jest częścią oferowanej działki.

W niedalekiej odległości przystanek autobusowy. W miejscowości: przedszkole, żłobek, szkoła, przychodnia zdrowia, apteka oraz sklepy. Bardzo dobra lokalizacja.

Oferta prywatna.

  • ul. Młyńska, Brzezia Łąka, gmina Długołęka, powiat wrocławski
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 110 m², 5 pokoi, wybudowany w 2023 roku
  • Działka 590 m²
  • Budynek w stanie do wykończenia
  • Ogrzewanie pompa ciepła
  • Materiał budowy: beton komórkowy, dach: dachówka
  • Ogrodzenie: metalowe
  • Media: woda, szambo, prąd
  • Oferta dodana bezpośrednio przez właściciela ponad miesiąc temu
Wróć
Największa baza ogłoszeń bez pośredników
Zarejestruj się, aby przejść dalej
lub

Kontynuując akceptujesz
Regulamin i Politykę prywatności

Masz już konto na adresowo.pl?
Zaloguj się

Mamy dla Ciebie kredyt hipoteczny z niską ratą! Chcesz poznać szczegóły?

Kontakt z VeloBank:
- ofertę, wniosek i decyzję o przyznaniu kredytu w procesie online,
- wsparcie eksperta hipotecznego na każdym kroku,
- kredyt do 90% wartości nieruchomości.





Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w formularzu na stronie adresowo.pl przez VeloBank S.A. z siedzibą w Warszawie przy Rondo Ignacego Daszyńskiego 2C (Bank), a tym samym na ich przetwarzanie, w tym profilowanie, przez Bank w celu marketingu produktów i usług Banku za pośrednictwem rozmowy telefonicznej i sms. Zgoda może być w każdej chwili wycofana. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych przed jej wycofaniem.