Plandomu
Plandomu
Plandomu
+14zdjęć
Oferujemy dom z 1994 roku o łącznej powierzchni 290 m², położony na ogrodzonej działce 760 m², zlokalizowany w malowniczym rejonie, który dynamicznie się rozwija.
Nieruchomość daje wiele możliwości – idealna zarówno do własnej adaptacji (dla rodziny), jak i na cele inwestycyjne.
Co wyróżnia tę nieruchomość?
· Duża działka (760 m²) – pełna własność
· Solidna konstrukcja domu, która umożliwia szybki remont lub modernizację
· Funkcjonalny układ pomieszczeń – gotowy do aranżacji według własnych potrzeb
· Media: prąd, woda miejska, kanalizacja miejska, fotowoltaika
· Ogrzewanie elektryczne oraz kominek z płaszczem wodnym – idealne na chłodniejsze dni
· Rolety zewnętrzne zapewniające komfort i bezpieczeństwo
Atuty lokalizacji:
· Kilka minut do Jeziora Czorsztyńskiego – wyjątkowy widok i możliwości inwestycyjne
· Bliskość Pienińskiego Parku Narodowego – teren turystyczny i przyciągający inwestorów
· Dostęp do popularnych tras rowerowych, takich jak Velo Dunajec i Velo Czorsztyn – idealne miejsce na rozwój biznesu
· Spokojna okolica, która jednocześnie znajduje się w rozwijającym się regionie – idealna na lokatę kapitału
Nieruchomość łączy przestronność, potencjał i atrakcyjną lokalizację, oferując realną wartość w stosunku do ceny – to doskonała baza pod przyszłościowy projekt.
Świetnie sprawdzi się jako inwestycja w najem, siedziba działalności lub dom pod przebudowę z myślą o dalszym zysku.
Prowizję dla biura pokrywa strona sprzedająca.
Cena : 720,000 zł
Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C
- ul. Zygmunta Krasińskiego, Maniowy, gmina Czorsztyn, powiat nowotarski
- Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 190 m², 6 pokoi, wybudowany w 1994 roku
- Działka 760 m²
- Budynek w stanie do zamieszkania
- Ogrzewanie elektryczne
- Materiał budowy: cegła, okna plastikowe
- Dojazd: asfalt, ogrodzenie: siatka
- Media: kanalizacja, prąd
- Ogłoszenie biura nieruchomości Właściciel postanowił powierzyć ofertę agencji nieruchomości.
- Oferta dodana ponad miesiąc temu