Dom na sprzedaż bez pośredników
Niechodzin Ciechanów

dom wolnostojący Ciechanów Niechodzin. Zdjęcie 1

Dom na sprzedaż bez pośredników Ciechanów Niechodzin

343 000
5 044 zł/m²
68
Ciechanów Niechodzin - lokalizacja przybliżona
Bezpośrednio od właściciela

Jeśli nie potrzebujesz pośrednika, zaoszczędzisz około 10 300 zł. Potrzebujesz wsparcia? Skorzystaj z pomocy agenta.

Sprzedam dom jednorodzinny w południowo-zachodniej części miasta Ciechanów w Niechodzinie.

Dom w stanie surowym, na pełnym deskowaniu, pokryty blachodachówką.

Powierzchnia działki ok. 435 m2.
Powierzchnia zabudowy ok. 85 m2.
Powierzchnia parteru ok. 68 m2.
Na parterze zaplanowany salon z aneksem kuchennym, łazienka i trzy pokoje. Poddasze do własnej aranżacji.

Cena: 343 tys. zł.

Istnieje możliwość zakupu domu ze wstawioną stolarką okienną, wykonanymi schodami betonowymi na poddasze, jak również ze ściankami działowymi na poddaszu w cenie 414 tys. zł.

  • Oferta z rynku pierwotnego
  • Ciechanów Niechodzin, powiat ciechanowski  
  • Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni 68 m² wybudowany w 2024 roku
  • Sizing Streamline Icon: https://streamlinehq.com
    Działka 435 m²  
  • Budynek z aneksem kuchennym  
  • Ogrzewanie pompa ciepła
  • Materiał budowy pustak
  • Dach blacha
  • Okna plastikowe
  • Media woda, prąd
  • Oferta bezpośrednio od właściciela dodana ponad miesiąc temu i zaktualizowana przedwczoraj
Ta nieruchomość może być Twoja od.. sprawdź
69000 zł (20%) Okres spłaty: 30 lat